Wpis z mikrobloga

Jestem świeżo po operacji #zakola w klinice w Turcji. Ciągle działa znieczulenie miejscowe, dlatego też nie jestem w pełni świadomy i ogarniający :D Zdjęcia wrzucę później, jak je obrobię.
Wynik to 4100 graftów/mieszków włosowych na całej głowie. Prawdopodobnie będzie potrzebny drugi zabieg za może 2 lata jak mi się posypie czubek, teraz uzupełnili tym co zostało z przodu :) Spodziewałem się tego, ważne, że przód odpicowany.
Wołam plusujących z poprzedniego wpisu
Macie pytania? Śmiało pytajcie - i tak się nudzę wieczorem, to poodpowiadam :)
Na efekty trzeba niestety poczekać - odrost zaczyna się w 3,4 miesiącu.
#coolstory no i autorski tag #kubasprzeszczepia #logikaniebieskichpaskow
  • 168
@Bigby: Oglądałem telewizję :D
@Kolsky: Chodziło mi o to, że uzupełnili mi tym, co zostało po uzupełnieniu przodu, a co zostało po poborze z tyłu :D Na przód poszło 3000 graftów, te 1100 dali na tył. Mówiłem, że jestem trochę skołowany :)
@jet: Po 2,3 dniach z luźną czapą nie ma problemu. Goić się będzie jakieś 2-3 tygodnie, potem zostanie tylko zaczerwienienie.
@fmxfenix: wszystko przerabiałem. Przeszczep byl ostatnią
@kubas_782: O super bo ostatnio nawet jestem w temacie :) Sam mam N III jem fina i loxon od 2 lat ale przod caly czas maleje wiec tak zaczalem myslec i czytac na luzno :D

I mam pare pytan

1. Nie boisz sie, że łysina będzie postępować na Vertexie obszaru dawczego nie starczy i żeby nie wyglądać dziwnie będziesz musiał się zgolić na łyso, a tam będą blizny po FUE? Mnie