Wpis z mikrobloga

Jestem świeżo po operacji #zakola w klinice w Turcji. Ciągle działa znieczulenie miejscowe, dlatego też nie jestem w pełni świadomy i ogarniający :D Zdjęcia wrzucę później, jak je obrobię.
Wynik to 4100 graftów/mieszków włosowych na całej głowie. Prawdopodobnie będzie potrzebny drugi zabieg za może 2 lata jak mi się posypie czubek, teraz uzupełnili tym co zostało z przodu :) Spodziewałem się tego, ważne, że przód odpicowany.
Wołam plusujących z poprzedniego wpisu
Macie pytania? Śmiało pytajcie - i tak się nudzę wieczorem, to poodpowiadam :)
Na efekty trzeba niestety poczekać - odrost zaczyna się w 3,4 miesiącu.
#coolstory no i autorski tag #kubasprzeszczepia #logikaniebieskichpaskow
  • 168
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (24)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @TheWatcher @Antonyo77 @taki_tam_ktos @tomimac90 @Prez @srantus @KupPanCegle @Dezyderiusz @Datun @Kristofer93 @Typowy_Furman @Walkiria81 @sadisticfucker @marian-znowusieupiles @kaziu12 @demonique @sesh_ @jednakwiecejniz14sekund @papapedro @Rower_de_Niro
@Kitaz: za 4100 graftów w Polsce bym zapłacił sporo więcej. 5-7zł graft, a i tak mało kto robi taką ilość za jednym zamachem. Tutaj jest bardzo duża konkurencja, dlatego też ceny przyzwoite. Organizacja zajebista, na raz kilka osób się tobą zajmuje. Poza tym w Polsce jeszcze nie widziałem efektów fajnie zrobionego zabiegu, szczególnie przy dużych ubytkach.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.