Wpis z mikrobloga

Jestem świeżo po operacji #zakola w klinice w Turcji. Ciągle działa znieczulenie miejscowe, dlatego też nie jestem w pełni świadomy i ogarniający :D Zdjęcia wrzucę później, jak je obrobię.
Wynik to 4100 graftów/mieszków włosowych na całej głowie. Prawdopodobnie będzie potrzebny drugi zabieg za może 2 lata jak mi się posypie czubek, teraz uzupełnili tym co zostało z przodu :) Spodziewałem się tego, ważne, że przód odpicowany.
Wołam plusujących z poprzedniego wpisu
Macie pytania? Śmiało pytajcie - i tak się nudzę wieczorem, to poodpowiadam :)
Na efekty trzeba niestety poczekać - odrost zaczyna się w 3,4 miesiącu.
#coolstory no i autorski tag #kubasprzeszczepia #logikaniebieskichpaskow
  • 168
  • Odpowiedz
@typowywykopek: tak, dlatego na przodzie jak nasadzone tak, żeby pokryło ewentualne straty resztek włosów :) Dlatego też może być planowana powtórka za 2 lata - żeby uzupełnić to co wypadnie z okolicy gniazda :)
  • Odpowiedz
@jmuhha: Mama zmartwiona, ale wie, że jestem na tyle rozsądny, że byle gówna nie odwalę :D Ojciec - rób co chcesz, masz swój rozum. Różowy mówi, że kochałaby mnie bez włosów, ale jak mam ciągle na to marudzić to mam zrobić. Poza tym zrobiłem to tylko dla swojej wygody. W pracy wie parę osób - będzie zdziwko. Będę musiał w kapeluszu siedzieć jakiś czas.
Znajomi, jak to znajomi. Śmieją się, że
kubas_782 - @jmuhha: Mama zmartwiona, ale wie, że jestem na tyle rozsądny, że byle gó...

źródło: comment_BU5RraZFqlz9dK8zt4L8KLxFAIVYflTs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@DoDoLot: Nigdy nie miałem problemów z różowymi, mimo postępującej łysiny ;) Także nie zawsze jest to problem. Chociaż zobaczymy teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja jednak twardo zostaję przy swojej jedynej - była ze mną jak byłem łysy, to będzie jak będę (mam nadzieję :D) mniej łysy :D
  • Odpowiedz
@DannyMurillo: w Polsce jest pewien doktor, który szkolił się u najlepszego (i chyba najdroższego) Turka (Korey Erdogan). Na razie jest to w powijakach, gość się rozwija i efekty widzę całkiem przyzwoite. Ceny średnie, bo 5-7 zeta za graft, ale jak będę potrzebować za 2 lata 2k mieszków, to udam się do niego jak dalej będzie tak działać.
Andrzej Przybylski się nazywa - Kalisz ;)
  • Odpowiedz
@kubas_782: no dobra ale czemu akurat Turcja? cena? w Pradze robią w przyjemnej cenie i robią starszą metodą dr Gho, gdzie masz do 20-40% odrostu donora, czemu nie tam?
  • Odpowiedz
@kone: @affairz: Turcja z racji tego, że widziałem kilkanaście relacji z polskiego forum łysoli ( ͡° ͜ʖ ͡°) O Pradze czytałem, ale po rozważeniu wszystkich za i przeciw padło na Turcję. Cena w sumie głównie, bo jakbym miał zapłacić 25-30k za zabieg, a potrzebuję 2, to sobie odpuściłem. Tutaj w 20k zamykam się na 2 zabiegi. Donor mam gęsty, jest z czego pobierać, nawet chętnie pozbędę
  • Odpowiedz