Wpis z mikrobloga

Jestem świeżo po operacji #zakola w klinice w Turcji. Ciągle działa znieczulenie miejscowe, dlatego też nie jestem w pełni świadomy i ogarniający :D Zdjęcia wrzucę później, jak je obrobię.
Wynik to 4100 graftów/mieszków włosowych na całej głowie. Prawdopodobnie będzie potrzebny drugi zabieg za może 2 lata jak mi się posypie czubek, teraz uzupełnili tym co zostało z przodu :) Spodziewałem się tego, ważne, że przód odpicowany.
Wołam plusujących z poprzedniego wpisu
Macie pytania? Śmiało pytajcie - i tak się nudzę wieczorem, to poodpowiadam :)
Na efekty trzeba niestety poczekać - odrost zaczyna się w 3,4 miesiącu.
#coolstory no i autorski tag #kubasprzeszczepia #logikaniebieskichpaskow
  • 168
@kshl mam porobione foty, muszę je ogarnąć. Będzie na tagu :) zabierają około 1/3 gęstości z tyłu. Obszar dawcy jest ponad 2x większy niż biorczy. Goic się będzie kilka miesięcy ale już zarasta pomału. Chodzę już bez czapki na luzie :)
@kubas_782: Mam bardzo gęste włosy i jak na obecną chwilę zrobiły mi się dwa zakola (jak mojemu tacie) i mam nadzieję, że dalej nie będzie postępować. Nie wygląda to źle, ale pobierać z czego mam. Zagęszczenie w miejscu docelowym jest uzależnione tylko od ilości graftów z miejsca pobrania czy są jeszcze jakieś inne czynniki? Bo chciałbym mieć gęste włosy w tych dwóch miejscach.
Mam 2 pytania: czy skora glowy Cie po przeszczepie swedziala? Jak sie goi rana to czesto swedzi tam skora...,2. dziwnie wyglada taka skora z tyloma rankami. Kupiles jakas peruke, czy tak chodzisz tyle mcy jak tredowaty? To nie wrzuta, tylko moje obawy jak sobie z tym poradziles/radzisz?