Wpis z mikrobloga

Jestem świeżo po operacji #zakola w klinice w Turcji. Ciągle działa znieczulenie miejscowe, dlatego też nie jestem w pełni świadomy i ogarniający :D Zdjęcia wrzucę później, jak je obrobię.
Wynik to 4100 graftów/mieszków włosowych na całej głowie. Prawdopodobnie będzie potrzebny drugi zabieg za może 2 lata jak mi się posypie czubek, teraz uzupełnili tym co zostało z przodu :) Spodziewałem się tego, ważne, że przód odpicowany.
Wołam plusujących z poprzedniego wpisu
Macie pytania? Śmiało pytajcie - i tak się nudzę wieczorem, to poodpowiadam :)
Na efekty trzeba niestety poczekać - odrost zaczyna się w 3,4 miesiącu.
#coolstory no i autorski tag #kubasprzeszczepia #logikaniebieskichpaskow
  • 168
  • Odpowiedz
@DannyMurillo: No widzisz :) Trzeba walczyć z kompleksami, a to mnie od dawna trzymało bardzo. Przez ostatni rok dorobiłem się naprawdę wielu zmartwień, a to było jednym z nich. Mam nadzieję, że chociaż przód mam załatwiony na dłuuugie lata. Tył sobie zostawię, albo będę sypał nanogenem, albo pojadę na drugi zabieg za 2-3 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oby wszystko urosło tak jak trzeba.
  • Odpowiedz
  • 76
@maxwol będę aktualizowal, ale pewnie dopiero za miesiąc, dwa, bo wcześniej będzie się tylko goilo, potem wypadało a dopiero od 3,4 miesiąca rosło :p
  • Odpowiedz
@nietuzinkowyBarnaba: To dużo i niedużo :) Zależy od tego ilumieszkowe, etc. Na mój łeb optimum to koło 6k. Nie da rady tego zrobić 1 zabiegiem. Ktoś się też pytał - co będzie jak za 10 lat Ci jeszcze coś wypadnie. 10 lat temu nikt nie mówił o takich zabiegach za 10k zł. Za następne tyle lat może być dostępne klonowanie włosów, różne, lepsze maści, etc. Nigdy nie trać nadziei w tym
  • Odpowiedz
@Tiqella: 4 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°) fin na mnie bardzo źle podziałał, minox nie działał, a przynajmniej nie powodował porostu nowych włosów, razem stosowane co prawda utrzymywało stan przez pół roku, ale skutki uboczne były zbyt duże.
  • Odpowiedz