Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki. Jestem kierownikiem agencji ochrony i w poniedziałek ma przyjść parę osób na rozmowę kwalifikacyjną.
Właśnie przeglądam sobie ich CV i jedną z tych osób jest typek który mi dokuczał w gimnazjum. Bardzo.

Wyzywał mnie od damskich narządów płciowych, wyśmiewał mój głos, wygląd, gabaryty, wpuszczał głupie dźwięki z telefonu gdy odpowiadałem, kopał plecak. Wyobraźcie sobie jakie spustoszenie to sprawiło w umyśle młodego chłopaka. Do tej pory mam problem z pewnością siebie, kontaktami międzyludzkimi, z kobietami, jestem bardzo nieufny i generalnie zamknięty na ludzi. Nie miałem na to wpływu część z tych cech wynikała z choroby o której klasa nie wiedziała. Ciągnie się to za mną do dzisiaj i nie potrafię sobie z tym poradzić.

#!$%@? mnie wszelki honor, moralność i dobre obyczaje. Żadnych ograniczeń. Żadnych hamulców.
Co proponujecie? ( ͡º ͜ʖ͡º) Bo pracy to on nie dostanie. Przyjąć i potem dyscyplinarka? Zasrać mu w papierach?
Normalnie jakbym zobaczył tą jego prześmiewczą mordę i typową fryzurę na polaka (boki ścięte, góra zostawiona) to bym go wyprosił.
Ale to nie jest normalna sytuacja.

Zostanę przez was zlinczowany to trudno. Biorę to na klatę. Mógł myśleć wcześniej. A jak nie on, to jego starzy - przed wydaniem złego plonu na świat. #!$%@? gdybym był generałem w Korei to bym go wysłał do łagru.

#praca #karmatysuko #dokuczanie #problem #psychika #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki. Jestem kierownikiem agencji ...

źródło: comment_QJHNGY3A9wSOvf9fXzksSECI0dIjg7CZ.jpg

Pobierz
  • 78
@AnonimoweMirkoWyznania: a moze jak przyjdzie na rozmowe i Cię zobaczy to parskie śmiechem i skopie Ci teczkę po czym wyjdzie dlaej się śmiejąc.. a Ty tam potem bedziesz siedział sam i rozmyślał gdzie popełniłeś błąd.. albo wszystko sobie wybaczycie i zostaniecie najlepszymi przyjaciółmi.. albo góre wezmą emocję i prawdziwa męska miłość i bedziecie się dotykać pisiorami... nikt nie wie co przyniesie dzień...

@AnonimoweMirkoWyznania

Nie wiem, czy to Ci ulży, ale jego opinia może pójść w świat i możesz mieć zszarganą opinie jako pracodawca. Jeśli masz jaja powiedz mu wprost "znamy się, pamiętam jak się zachowywałeś wobec mnie, praca w ochronie wiąże się z nienaganną opinią, dobrymi kontaktami międzyludzkimi, wysoką kulturą osobistą, a Tobie jej brakuje z tego co pamiętam", powinno go zaboleć.
@AnonimoweMirkoWyznania: Po pierwsze będzie mu mocno głupio, po drugie nie przesadź z tym mszczeniem się bo sam możesz mieć kłopoty jak narobi gdzieś smrodu w internecie o firmie, po prostu go nie zatrudnisz. To Ty sobie dobierasz współpracowników z jakimi chcesz współpracować, a z nim na dłuższą metę mogłoby być różnie. Masz kilku chętnych to dobrze się składa, gość po prostu nie dostanie roboty.
OP: @PtactwaWiele: jestem słaby psychicznie bo mnie gnoił i poniżał. Gimnazjum to jest okres życia w którym jest się dzieckiem i w tym wieku powinno się kształcić - bezstresowo. To nie jest wojsko żeby hodować sobie jaja i wyrabiać pewność siebie niczym Rambo.
Ty oczywiście w tym wieku miałeś jaja jak arbuzy i inteligencje jak dorosły facet. Na pewno byś wiedział jak się zachować i uporać się z tą sytuacją.
LubieżnyAzjata: @AnonimoweMirkoWyznania nic nie robić. Jak się nie nadaje to nie przyjmować do pracy. A jak będziesz się mścił i zniszczysz mu życie z zemsty to powinieneś starcic prace. Po pierwsze to co robił było za dzieciaka i najwidoczniej jego rodzice byli #!$%@? skoro nie potrafili dzieciaka ustawić. Generalnie jeśli cokolwiek zrobisz mu z premedytacją źle to oby wróciło do Ciebie ze zdwojoną siła. Bo zrobiłbyś to umyślnie jako dorosły.

Zaakceptował: