Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki. Jestem kierownikiem agencji ochrony i w poniedziałek ma przyjść parę osób na rozmowę kwalifikacyjną.
Właśnie przeglądam sobie ich CV i jedną z tych osób jest typek który mi dokuczał w gimnazjum. Bardzo.

Wyzywał mnie od damskich narządów płciowych, wyśmiewał mój głos, wygląd, gabaryty, wpuszczał głupie dźwięki z telefonu gdy odpowiadałem, kopał plecak. Wyobraźcie sobie jakie spustoszenie to sprawiło w umyśle młodego chłopaka. Do tej pory mam problem z pewnością siebie, kontaktami międzyludzkimi, z kobietami, jestem bardzo nieufny i generalnie zamknięty na ludzi. Nie miałem na to wpływu część z tych cech wynikała z choroby o której klasa nie wiedziała. Ciągnie się to za mną do dzisiaj i nie potrafię sobie z tym poradzić.

#!$%@? mnie wszelki honor, moralność i dobre obyczaje. Żadnych ograniczeń. Żadnych hamulców.
Co proponujecie? ( ͡º ͜ʖ͡º) Bo pracy to on nie dostanie. Przyjąć i potem dyscyplinarka? Zasrać mu w papierach?
Normalnie jakbym zobaczył tą jego prześmiewczą mordę i typową fryzurę na polaka (boki ścięte, góra zostawiona) to bym go wyprosił.
Ale to nie jest normalna sytuacja.

Zostanę przez was zlinczowany to trudno. Biorę to na klatę. Mógł myśleć wcześniej. A jak nie on, to jego starzy - przed wydaniem złego plonu na świat. #!$%@? gdybym był generałem w Korei to bym go wysłał do łagru.

#praca #karmatysuko #dokuczanie #problem #psychika #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki. Jestem kierownikiem agencji ...

źródło: comment_QJHNGY3A9wSOvf9fXzksSECI0dIjg7CZ.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania nie zatrudnij go, ale niech rozmowę przeprowadzi kto inny, zaproś go potem na jeszcze jedną i dopiero na trzecią, jak będzie pewien, że przeszedł wchodzisz Ty, cały na biało, czytasz cv, patrzysz, zadajesz pytania, a potem mówisz, że bardzo dziękujecie, ale zatrudnicie innego pracownika. :)
  • Odpowiedz
@prdlt op co prawda obarcza go o swoje problemy, ale nie jest to tylko zwalanie winy na kogoś,bo to też jest po części prawda. Znęcanie w szkole wpływa na psyhikę

Nie chce mi się szukać osób, które nazywają op"a #!$%@?ą bo się dawał w szkole, ale osoby które n nie były w takiej sytuacji to tego nie zrozumieją i nie są w stanie postawić się w czyjejś sytuacji. Nikt się nie zastanowi,skąd
  • Odpowiedz
@Renifer60: Nie chcę się znęcać nad OPem, a najgorsze co o nim napisałem, to że jest malutki. A to dlatego, że kiedyś będąc ofiarą, dziś jest katem.
A to, co chcę mu uświadomić, to że ma przed sobą dużo pracy nad własnym charakterem. Dziś może się zemścić na gościu i przez moment poczuje się lepiej. Za tydzień o słodkim smaku zemsty zapomni a zostanie dalej ze swoimi problemami. Niestety, żeby wyjść
  • Odpowiedz
@Renifer60: Uważam, że osoby, które tak nazwały OPa same nimi są. Brakuje mi słów, to obrażam. To tylko jakaś osoba z internetu - obrażam, bo na pewno nie ma uczuć. Jprdl. Uczucia ma, ale że jest dorosły to mógłby spróbować poradzić sobie z przeszłością i to jest moja rada.
  • Odpowiedz
Wyzywał mnie od damskich narządów płciowych, wyśmiewał mój głos, wygląd, gabaryty, wpuszczał głupie dźwięki z telefonu gdy odpowiadałem, kopał plecak. Wyobraźcie sobie jakie spustoszenie to sprawiło w umyśle młodego chłopaka. Do tej pory mam problem z pewnością siebie, kontaktami międzyludzkimi, z kobietami, jestem bardzo nieufny i generalnie zamknięty na ludzi. Nie miałem na to wpływu część z tych cech wynikała z choroby o której klasa nie wiedziała. Ciągnie się to za mną
  • Odpowiedz
OPie, przyjmij i daj najnizsza stawke. albo miejscowke, gdzie bedzie musiial byc caly czas na nogach. nie ma nic gorszego niz stanie w miejscu przez 12 godzin. no i #!$%@?, ze sie nie stara, ze zle ubrany, niewyprasowana koszula czy cos. dojeb mu troszke, tak jak on #!$%@? tobie. zrobilbym dokladnie to samo. kazdy sobie rzepke skrobie. to jest ta slynna karma, masz okazje xD
  • Odpowiedz
całe swoje niepowodzenie życiowe zganiają na jakieś żarty z czasów gimnazjum


@marfi: taaa a psychologia to szarlataneria, tabuny ludzi leczacych sie u psychiatrow/popelniajacych samobojstwa, bo byli gnebieni, mieli pijakow w rodzinie, byli molestowani - to niewazne, wykopek wie lepiej xDDD wez poczytaj literature, badania naukowe cokolwiek, bo #!$%@? pan
  • Odpowiedz
@Dead_Inside: no nie będę ukrywał, że na pewno nie jestem orłem z psychiatrii i nie chciałbym się wielce wymądrzać. Z tego co pamiętam był kiedyś jakiś artykuł na mirko obalający tezę o strasznym spustoszeniu siejącym w psychice przez "szkolnych prześladowców". I choć wiem, że argument "znam kogoś kto..." to #!$%@? głupota, to w mojej okolicy zaobserwowałem kilka przypadków jakiś #!$%@? chłopaczków, z których się śmiano w dzieciństwie i jak tak pomyślę,
  • Odpowiedz