Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki. Jestem kierownikiem agencji ochrony i w poniedziałek ma przyjść parę osób na rozmowę kwalifikacyjną.
Właśnie przeglądam sobie ich CV i jedną z tych osób jest typek który mi dokuczał w gimnazjum. Bardzo.

Wyzywał mnie od damskich narządów płciowych, wyśmiewał mój głos, wygląd, gabaryty, wpuszczał głupie dźwięki z telefonu gdy odpowiadałem, kopał plecak. Wyobraźcie sobie jakie spustoszenie to sprawiło w umyśle młodego chłopaka. Do tej pory mam problem z pewnością siebie, kontaktami międzyludzkimi, z kobietami, jestem bardzo nieufny i generalnie zamknięty na ludzi. Nie miałem na to wpływu część z tych cech wynikała z choroby o której klasa nie wiedziała. Ciągnie się to za mną do dzisiaj i nie potrafię sobie z tym poradzić.

#!$%@? mnie wszelki honor, moralność i dobre obyczaje. Żadnych ograniczeń. Żadnych hamulców.
Co proponujecie? ( ͡º ͜ʖ͡º) Bo pracy to on nie dostanie. Przyjąć i potem dyscyplinarka? Zasrać mu w papierach?
Normalnie jakbym zobaczył tą jego prześmiewczą mordę i typową fryzurę na polaka (boki ścięte, góra zostawiona) to bym go wyprosił.
Ale to nie jest normalna sytuacja.

Zostanę przez was zlinczowany to trudno. Biorę to na klatę. Mógł myśleć wcześniej. A jak nie on, to jego starzy - przed wydaniem złego plonu na świat. #!$%@? gdybym był generałem w Korei to bym go wysłał do łagru.

#praca #karmatysuko #dokuczanie #problem #psychika #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki. Jestem kierownikiem agencji ...

źródło: comment_QJHNGY3A9wSOvf9fXzksSECI0dIjg7CZ.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@callmemiro: dokładnie, może przepracuje 1-2 miesiące, a świadectwo pracy z dyscyplinarką wyrzuci do śmieci, na następnej rozmowie po prostu powie, że był na bezrobociu. Po akcji, jeszcze dojedzie opa i fajrant xD
  • Odpowiedz
@Finsky: Jeśli koleś chce się zemścić, to niech to zrobi.
Uważam, że OP ma większe problemy ze sobą niż wspomnienie o chłopaku, który mu dokuczył.
1. OP potrzebuje zgody anonimowych ludzi z internetu i gawiedzi aby pokazać, że dziś ma siłę, ma moc zemsty na kimś, kto teraz może nawet nie kojarzyć z kim ma do czynienia.
2. Ten koleś z przeszłości jest obarczany za problemy, które OP ma dzisiaj. Mimo,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jeżeli zrobisz jakiś przypał to pokażesz że za bardzo się nie różnisz od typa. Musisz pokazać klasę. Zaproś go na rozmowę i tak jak już ktoś tutaj pisał powiedz mu w twarz że wiesz kim jest i wartości jakie sobą reprezentuje to nie wartości jakimi #!$%@? się twoja firma. To mu da bardziej do myślenia. A Ty pokażesz że masz jaja.
  • Odpowiedz
- Jakie ma pan cechy przydatne na stanowisku kierownika agencji ochrony o ktore się pan ubiega?
- Mam problem z pewnością siebie, kontaktami międzyludzkimi, z kobietami, jestem bardzo nieufny i generalnie zamknięty na ludzi.
- Jest pan przyjęty.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Nic Ci nie da jakakolwiek zemsta. Podejrzewam, że jak już postanowisz go przyjąć na rozmowę, przed spotkaniem możesz mieć podobne odczucia jak w gimbazie. Będą Ci się pocić rece, będziesz odczuwać stres. Zniszczenie komuś życia poprzez nasranie w papierach jest tak okropne, jak to co on Ci robił przez te wszystkie lata. Weź pod uwagę również to, że teraz może mu być wstyd tego, co miało miejsce w gimnazjum. Kolejnym argumentem,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania zrób tak.
Przerób swoje problemy które on ci zrobił.
Zrozum czemu się tak stało i zrozum jakie to będzie miało dla ciebie konsekwencje dalej w życiu jeśli nic nie zmienisz.
On też z jakiegoś powodu gnoił, np. bo nie miał kontaktu z ojcem albo coś, albo patologiczna rodzina
Zrozum że miał gorzej od ciebie bo był agresywny, gniewny, nikczemny wobec innych a to słabość
Po tak długiej i szczegółowej pracy, powiedz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania nie on z ciebie zrobil #!$%@? tylko sam sobie na to pozwoliles plus teraz tylko poteierdzasz ze jestes po prostu slabym typem zwalajacym swoje niepowodzenia na innych. Fakt nie ma sensu udawac ze nic sie nie stalo itp mozna mu zrobic psikusa jakis obciach ale wielka zemsta za to ze ktos smial sie z pipy w gimnazjum to przesada. ( inna sprawa ze jak ta swoja " zemste " zle poprowadzisz
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele: CO. Jak mozna w ogole mieć taką durną logike? XD Nie ma mu nie zrobic bo to bedzie oznbaczalo, ze jest slaby i musi sie wyzyc? #!$%@?. To świat by runął jakby ludzie odpuszczali wrogom. Ja bym typa upodlił jak tylko moge i czułbym satysfakcje cale zycie.
  • Odpowiedz
@callmemiro: dokładnie, podobnie miałem 3 lata temu, szybka dyscyplinara za alkohol a na drugi dzień już robiłem tam gdzie chciałem. miesiąc pracy, papiery do kosza. nasrać komuś w papierach można jak ma przerobione kilka lat a nie takie coś.
  • Odpowiedz