Wpis z mikrobloga

Laska zapraszala mnie do siebie i wcześniej pisała, że zrobi kolację.
Ale jednak mogłem się spodziewać co z niej wyjdzie i wyszło szydło z worka, że chciała mnie naciągnąć na darmowe wino i kolację.

Kurde taka @Hannahalla by mi ugotowala pyszną kolację XD

#randkujzwykopem #oswiadczenie #logikarozowychpaskow #zaadoptujfaceta #bekazrozowychpaskow #rozowepaski #truestory #takbylo
Pobierz Rozpustnik - Laska zapraszala mnie do siebie i wcześniej pisała, że zrobi kolację. 
A...
źródło: comment_VcyJGHafe0J76ndjIBBHkfi3CDNNlbwh.jpg
  • 308
@analogiczna: generalnie tak - ale sposob konstrukcji tych wiadomosci wskazuje na: bajta albo celowy autosabotaż. chyba ze mamy do czynienia z jakas patola umyslowa. co biorac pod uwage ilosc uzywanych przez autora XD oraz bogactwa "memowego" w postaci zabki Pepe w miliardzie mozliwych konfiguracji ktorych uzywa w innych watkach jest akurat calkiem niewykluczone. cos takiego to juz duzo duzo ponizej granicy abstrakcji jaka wytycza wykopek emocjonujacy sie faktem ze musial zaplacic
@Rozpustnik: to juz nawet nie chodzi o wiecznie rozgryzane tutaj na mirko meandry damsko-meskich relacji, ale to, ze to co odwaliles to po prostu zenujacy brak obycia, wyczucia taktu, empatii i wzajemnosci w uniwersalnych relacjach miedzyludzkich.
Jak ktos powyzej tutaj dobrze to ujal tresciwie i lopatologicznie: "matka nie nauczyla ze sie nie pcha na krzywy ryj" ?
No chyba ze jestes po intenstywnej edukacji redpillowej skarbnicy madrosci gdzie roszczeniowe kobiety tylko
@CroN_: Owszem, OP pokazał, że jest zwykłym burakiem i prostakiem, nic więcej. Mi chodziło bardziej o to, że jak ktoś jest uprzejmy i kogoś zaprasza to nie mówi przecież "Dobra ziomek, wpadaj do mnie na urodziny ale masz mi przynieść flache, czaisz?", bo tak się nie mówi i nie wypada. Ale druga uprzejma osoba powinna wiedzieć, że nie przychodzi się z pustymi rękoma i po prostu wypada kupić nie wiem, wódkę,
Tylko ja nie znam tej tradycji, że jak ktoś zaprasza na obiad to trzeba przynieść wino?

Rozumiem na jakąś imprezę czy z jakiejś okazji, ale tak bez okazji?


@msichal: tej, ale gimnazjaliści nie powinni pić wina.
@Rozpustnik: To się #!$%@? nie dzieje xDDD Powiedz mi, że to jest bait, albo eksperyment społczeny, proszę xD Jak, pytam JAK ktoś taki w ogóle doprowadził do sytuacji, że istniała realna szansa zaruchania? A to mi laski mówią, że jestem żydem, ja #!$%@?ę xDD Laska zaprasza go do siebie, gotuje mu kolacje, prawdopodobnie będzie bolcowanie, to #!$%@? książe każe jej jeszcze wino kupić i wytyka, że chodzi o pieniądze xDDDD Aaaaaaa,
@Rozpustnik: Podaj adres dziewczyny. Z chęcią pójdę na tę kolację zamiast ciebie. Kupię wino, a jeszcze zapytam się jej, czy czegoś nie potrzebuje, czy może mam kupić jakiś deser. I nie będzie ruchania, bo to nie o to w tym chodzi - to jest zwykły, kulturalny, #!$%@?, gest i zasady savoir vivre'u, nie wspominając o zwykłym dżentelmeństwie. Z chęcią poznam bliżej taką kulturalną dziewczynę, która z honorem zniosła te twoje dziecinne
@Rozpustnik: ja bym #!$%@? przywiózł dodatkowe wino nawet jakby ona miała kupić a jak ja miałbym kupić to bym wziął dwa bo może jednym bym nie trafił w gust a drugie zawsze pomoże żeby rozluźnić atmosferę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co jakiś czas czytam posty o takich stulejach i zastanawiam się, skąd tacy ludzie się biorą i na co liczą z takim podejściem a potem przychodzisz ty