Wpis z mikrobloga

@Klepajro: Przecież zwykle się takie automaty montuje w kiblach, a tutaj masz kombo podpaski + antykoncepcja, więc zamiast wsadzać dwa osobne do damskiej i męskiej postawili przed xd
  • Odpowiedz
raczej nie po to o czym większość oburzonych myśli - że do seksów w tesco 24 xD


@Reepo: No i właśnie na tym polega ten "żart" i to śmieszyło autora. Pewnie, że nikt nie pomyśli na serio, że do szybkich seksów w kiblu w TESCO, ale umiejscowienie automatu może nasunąć właśnie takie skojarzenia.
Czy to faktycznie śmieszne? Nie wiem, chyba nie mój humor, ale z drugiej strony jeśli ty myślisz, że
  • Odpowiedz
@Reepo to samo pomyślałem jak zobaczyłem ten post. W Niemczech codziennie takie maszyny widziałem nie tylko na imprezach, ale i w publicznych kiblach, hotelach itp
  • Odpowiedz
@Reepo Pamiętam jak z koleżankami chciałyśmy zobaczyć TE SŁYNNE KONDONY do TAK ZWANYCH S E K S U W. . . No i przypał automat popsuty, ściepa była po 4 złote czyli wszystko co miałyśmy na chipsy i oranżady, my po 12 lat wstydzimy się tak czekać ale szkoda tych 12 ziko na Durexy.
Podszedł ochroniarz i nam je podał, ja wyciągnęłam rękę a koleżanki w bieg bo przypauxD Stałam sama tłumacząc
  • Odpowiedz