Wpis z mikrobloga

AMA z Jaokiem dopięte ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zakładam swój własny tag #sovieloveama. Zapraszam do obserwowania. Postaram się co jakiś czas organizować ciekawe osoby na wykopowe AMA. Z innym członkiem pyta.pl Rafałem, słynnym Mordechajem Blumsztajnem spotkamy się po nowym roku. Następna na celowniku jest Joanna Kołaczkowska z kabaretu Hrabi. Dajcie znać co o tym myślicie.

Link do wpisu Jaoka na mirko: https://www.wykop.pl/wpis/28439485/siema-jestem-jaok-nie-chce-byc-cwelem-chce-mirkowa/

Po raz ostatni wołam osoby zainteresowane moim pierwszym zorganizowanym AMA.

#ama
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cigolce: A co ma administracja do tego? Na nic nie liczę z ich strony. Ja mam z tego fun a przy okazji przyczynię się jakoś pozytywnie do tworzenia quality contentu.
  • Odpowiedz
@Woody_J: Po to stworzyłem tag, AMA będzie organizowane z przeróżnymi osobami. Przeważnie w jakiś sposób barwnymi. Przebolejesz komunikat o nieinteresującym Ciebie AMA raz najakiś czas. Nie będę wołał każdego jaśnie księcia z bajki osobno.
  • Odpowiedz
@Woody_J: Myślę że spokojnie sobie poradzi z trolami. Nie możemy jednak przez nich dać się ciągnąć w dół. Trzeba ciągnąć poziom w górę a jest tu dużo wartościowych osób które mają coś w głowie i zadadzą fajne pytania :)
  • Odpowiedz