Wpis z mikrobloga

@HaloHet biednemu? Wybacz, ale głupiemu. Wymieniam zawsze na początku listopada i z głowy. Ile jeszcze można mówić, że opon zimowych nie zakłada się dopiero wtedy gdy spadnie śnieg. Nagroda Darwina dla Ciebie.
Hhehe wykop hehe „napisze ze jestes #!$%@? heheh bo ja jestem prawilny i wszystko robię na czas”
Jestem od 3 tygodni za granicą, proszę niebieskiego od połowy listopada (nawet pytałam na wykopie czy to nie za wcześnie)
Jeździć na letnich sie da tylko pytałam czy w konfiguracji z kobietą i silnikiem 3,2 to juz przesada i lepiej użyć teleportu albo szwagra w focusie.
No liczyłam na „lepiej nie bo sie możesz szybko
Świat jest pełen przeciętniaków w przeciętnych autach z #!$%@? silnikami i napędem na przód, hurtownie opon tez są przeciętne bo powstały dla przeciętniaków jeżdżących #!$%@? autami i NIE MA w Rzeszowie opon w rozmiarze pasującym do mojego auta <3 dlatego złapał mnie pierwszy śnieg.
Biednemu to zawsze wiatr w oczy [...] opony nie wymienione. ;/


@HaloHet: Jeśli to bieda, to najwyżej umysłowa. Jak zostawiasz takie rzeczy na ostatnią chwilę to nie dziw się, że potem zwykła głupota rośnie do skali sporego problemu.
#!$%@? nie umiecie czytac.
Byłam za granica, w Rzeszowie nie ma opon w tym rozmiarze, niebieski miał to zrobić bo zajmowanie nie autami to jest jedyny jego obowiązek. Wracam, zrobie to sama bo yo nie przekracza moich możliwości intelektualnych.
Jeśli nie masz zamiaru napisać czegoś w stylu „lepiej nie jedz bo sie #!$%@?, albo; możesz jechać albo powoli” to sie nie wypiwiadaj.
Zestawie wszystkie tak lub nie i zdecyduje czy pojadę swoim
@HaloHet ty się ogarnij, w każdym wpisie podkreślasz że to jest TRZY I DWA LITRA HEHEHE.

Świat jest pełen przeciętniaków w przeciętnych autach z #!$%@? silnikami i napędem na przód, hurtownie opon tez są przeciętne bo powstały dla przeciętniaków jeżdżących #!$%@? autami i NIE MA w Rzeszowie opon w rozmiarze pasującym do mojego auta <3 dlatego złapał mnie pierwszy śnieg.


No tak.