Wpis z mikrobloga

Jak słyszę co dzieje się za PiSu, te wszystkie zmiany prawa, aresztowania, zatrzymania (np. sędziów) to po raz pierwszy mam nadzieję, że Polska może stać się normalnym krajem, jak np. Skandynawia.
PiS jest absolutnie najlepszą partią, która rządziła w Polsce. Nie jest idealny bo za mało przykłada wagi do ochrony środowiska (poprawy powietrza w Polsce), praw zwierząt i służby zdrowia, ale jak to poprawi to może rządzić wiecznie. Oczywiście do zdobienia jest jeszcze bardzo dużo.
Nie rozumiem natomiast jak to jest możliwe, że ktoś jeszcze chce głosować na PO? Dla mnie ktoś kto głosuje po tym wszystkim na PO (czy jej klona Nowoczesną), to albo złodziej, albo idiota. Jakim cudem PO może być drugą siłą polityczną w Polsce? Czy naprawdę w Polsce jest tak dużo idiotów i złodziei jeszcze?

P.S.
Nie dostaję nic na wpis jak coś.

#polska #prawo #polityka #po #nauka #ciekawostki #kaczynski #gospodarka #biznes #swiat #policja #europa #ekologia #gdansk #warszawa #skandynawia
johanlaidoner - Jak słyszę co dzieje się za PiSu, te wszystkie zmiany prawa, aresztow...

źródło: comment_oTw8QO9kCQFOShIy4DdSM9Xqrz4lcAYr.jpg

Pobierz
  • 31
@pk347: Tak. Skandynawia jest zbudowana na totalnej sprawiedliwości i uczciwości i to jest podstawa jej rozwoju i dobrze działającego państwa. W Polsce państwo od lat było tylko teoretyczne i teoretyczna była też uczciwość. Teraz to się zmienia, ale jest bardzo dużo do zrobienia jeszcze.
@johanlaidoner: Kolego, mnie też cieszy ból dupy tego elitarnego lewactwa, ale ich pomysły są tragiczne. 500+, oskładkowanie dochodów powyżej 120 kpln, nacjonalizacja banków. Pewnie mógłbym wymienić jeszcze koło 10, gdybym pomyślał. To jest dramat, to są debile i ich jedyną wartością jest lider, który ma kręgosłup moralny.