Wpis z mikrobloga

  • 155
Kontynuując Ten wpis udało nam się znaleźć surowice. Teraz walczymy żeby z tego wyszedł. Trzymajcie kciuki!
Dziękuję też wszystkim którzy pomogli oraz plusowali poprzedni wpis.

Mam nadzieję, że wyjdzie z tego i niedługo sam będzie pomagał innym kitkom chorym na to okropieństwo.

#koty #kot #kitku #dziendobry
Wyszyn - Kontynuując Ten wpis udało nam się znaleźć surowice. Teraz walczymy żeby z t...

źródło: comment_eeSLcBkWCGD4GFXJvaaOSXnwCLxqZc11.jpg

Pobierz
  • 43
@mojwa długa historia. Ogólnie kot rasowy, z dobrej hodowli. Zanim go wzięliśmy był dwa razy na to szczepiony - w czerwcu i lipcu. Tydzień temu pojawiła mu się biegunka, więc pojechaliśmy do weterynarza, ale stwierdzili, że to przez zmianę jedzenia. W sobotę dwa razy wymiotował, więc pojechaliśmy z nim to dostał antybiotyk i tyle. Wczoraj od rana był osowiały, apatyczny i nic nie jadł więc od razu z nim pojechaliśmy na badanie
@Wyszyn: Kicia @Masterczulki wygrała z tym cholerstwem. Kulka przyjechała ze mną pół Polski, a z powodu ciągłej infekcji nie było kiedy jej zaszczepić zanim ją wyadoptowałam i pech chciał ze złapała pp. A to jeszcze był mały kociąt więc miała marne szanse ale wyszła z tego ;D

Nie martw się, trzymam kciuki. Szczepione koty maja duże szanse z tego wychodzić.
@Amelie: nie wiemy jak się zaraził. Tydzień temu byliśmy u weterynarza - być może tam złapał tą zarazę.
Mieszkamy w okolicach Legionowa i z tego co zdążyliśmy się zorientować to w naszej okolicy panuje jakaś epidemia tej choroby. Robimy wszystko co możemy, ale żadnej poprawy :(