Wpis z mikrobloga

@aqrcw, @anonimek123456: To tylko śmieszny obrazek xD Nawet nie widziałem filmiku związanego z tą "aferą", też uważam że wszyscy z paczkami obchodzą się identycznie i dopóki zawartość dochodzi w nienaruszonym stanie to mogą nimi nawet z wieżowców rzucać. Pracuję w firmie wysyłającej i odbierającej sporo paczek i do większości kurierów mam duży szacunek, to nie jest taka fajna praca jak się niektórym tutaj wydaje.
@anonimek123456: jak to dobrze, że wszyscy autorzy memów posiadają prawa autorskie do zdjęć w nich wykorzystywanych i piszą na nich tak przemyślane oraz poparte badaniami naukowymi teksty xD
"Oryginalny" mem z policjantem (którego wizerunek użyto na pewno zgodnie z prawem) też Ci sugeruje, że policja zabija kibiców czy raczej jest prześmiewczym podejściem do informacji wyolbrzymianej i spaczonej w mediach (w tamtym czasie tragicznej w skutkach, ale jednak potrzebnej interwencji policji podczas
@Nigolak #!$%@? w tamtym tygodniu kurier paczke warta okolo 5k dostarczyl pod inny adres nie informujac ani mnie ani odbiorcy. Dzwoniac do inpostu mi powiedzieli ze oni niewiedza i zeby czekac, dopiero po 5 tel dali mi telefon do kuriera ktory mi powiedzial ze zostawił paczke w sklepie kawałek dalej bo tak xD
@anonimek123456: A my moglibyśmy się zająć teraz czymś pożytecznym zamiast siedzieć na mirko, ale na szczęście nie każdy ma kija w dupie i jest jeszcze na tym świecie trochę luzu.
A co do pracy kurierów, to jedyną firmą z jaką miałem jakiekolwiek poważne przeboje to Patron Service, który bardzo opieszale podchodził do oczywistej reklamacji. Jak się wykonuje grubo ponad milion usług dziennie (a myślę, że inPost obecnie tyle paczek może obsługiwać)