Wpis z mikrobloga

@kalkuba: Ja też nie miałem, a na ostatniej promocji z allegro zaoszczędziłem z 50zł na wysyłkach :D W ogóle uważam, że paczkomaty to przyszłość i mocno kibicowałem Integerowi jak jeszcze byli na giełdzie, szkoda że finansowo póki co ciężko to idzie.
  • Odpowiedz
@kalkuba: Ja też nie miałem, a na ostatniej promocji z allegro zaoszczędziłem z 50zł na wysyłkach :D W ogóle uważam, że paczkomaty to przyszłość i mocno kibicowałem Integerowi jak jeszcze byli na giełdzie, szkoda że finansowo póki co ciężko to idzie.
  • Odpowiedz
@Nigolak: a ja zawsze powtarzam. Jak zapakujesz to tak dojedzie. Zamiast kupować usługi dodatkowe typu niestandard czy uwaga szkło, to lepiej tą kwotę przeznaczyć na lepsze pakowanie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@programistaza15k to tylko śmieszny obrazek, zadaj sobie trochę trudu i przeczytaj komentarze - 90% osób, w tym ja, chwali inPost, tak samo jak policję kiedy pojawia się mem oryginalny.
  • Odpowiedz
skąd ten nagły hejt na paczkomaty na wykopie, najlepsza firma dostawcza obecnie, zazwyczaj czas dostawy to 1 dzień do paczkomatu


@programistaza15k: Najlepsza? Zależy gdzie. W 2017 roku w zasadzie nie ma już złych firm, wszystkie się zinformatyzowały i poprawiły. Nieraz słucham relacji klientów którzy do nas wrócili po fali skarg na usługi żółtej konkurencji, jeszcze inni są wnerwieni bo allegro niejako zmusza do korzystania z ich usług....

Poza tym -
  • Odpowiedz