Wpis z mikrobloga

Już widzę wpisy hejtujące #wykopoczta , zanim się cokolwiek zaczęło. Też mam za mało punktów aktywności, ale zostałam zaakceptowana warunkowo, wystarczy ładnie poprosić. Naprawdę nie trzeba tego jakoś super uargumentować. Skoro są wymagania dotyczące wypełnienia rubryki ‚o mnie’ to nie widzę problemu w trzymaniu się regulaminu. To nie koncert życzeń a fajna akcja, w której chodzi o życzliwość i przekazanie dobrych emocji w liście. Jak ktoś nie potrafi spełnić tak straaaasznie rygorystycznych wymogów to nie powinien brać udziału. Skoro komuś się nie chce napisać paru słów to nie będzie mu się chciało napisać listu. A o list tu chodzi, nie o prezenty! Sama się bardzo zaangażowałam i napisałam 6270 znaków. I mam nadzieję, że szczęśliwie wylosuję osobę, która również angażuje się w akcję całym sercem, a nie liczy tylko na swego rodzaju cebuladeals, byle dać od siebie jak najmniej, a dostać jak najwiecej. Wszystkim biorącym udział życzę udanego losowania;) #wykopoczta
  • 14
  • Odpowiedz
Skoro komuś się nie chce napisać paru słów to nie będzie mu się chciało napisać listu.


@matarzyna: W końcu jakiś argument w tej sprawie, który do mnie przemawia.

I mam nadzieję, że szczęśliwie wylosuję osobę, która również angażuje się w akcję całym sercem


@matarzyna: Można by uszeregować uczestników w kolejności od największej liczby znaków do najmniejszej i po kolei połączyć ich w pary. Wtedy każdy dostawałby prezent od osoby, która
  • Odpowiedz
@matarzyna: mnie nawet jak nie zaakceptuje to si mowi trudno i nie ma co hejtowac bo to prywatna inicjatywa organizatorow i oni decyduja kto bedzie mogl sie bawic. Poza tym jest to dla dobra reszty uczestnikow
  • Odpowiedz
@matarzyna: i takie coś popieram, dzisiaj z rana się dowiedziałem o akcji i stwierdziłem że sam muszę wziąc w niej udział, nie ze wzgląd na to, co dostanę, ale na to że samo tworzenie paczki 'świątecznej' dla kogoś będzie wystarczającą zabawą :)
  • Odpowiedz
@matarzyna:

Sama się bardzo zaangażowałam i napisałam 6270 znaków

Łoooo to poleciałaś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przydałoby sie na kogoś takiego trafić.
Mnie to najbardziej rozbraja jak ludzie narzekają ze im opis odrzucili, bo im to się wydaje że to nie jest "o mnie" tylko "co bym chciał dostać w paczce"
I wez potem takiemu coś ciekawego napisz, jak w opisie tylko lista zyczen jakie słodycze i
  • Odpowiedz
  • 0
@SKYFander: Wydaje mi się, że wynika to tez z tego, że nie przeczytali regulaminu akcji i przez to nawet nie wiedzą, na czym ona polega. Wydaje im się, ze to darmowe prezenty. Dlatego moim zdaniem super, że jest taka weryfikacja, coby odsiać takich Mirków :)
  • Odpowiedz