Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 208
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@enron: Pianinko to chyba pójdzie w odstawkę na jakiś czas, co? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Tamtomasz: i tak rzadko grałem - od lat sobie grywam okazjonalnie, dla przyjrmności
  • Odpowiedz
@enron 14 dni i umrzesz, wścieklizna straszna choroba, żegnaj mirku ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Blizz4rd: Chwilami odnoszę wrażenie, że na mirko łatwiej złapać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@enron:

nie wyobrażam sobie trzymania wszystkich psów w kagańcach, a myślę że ten pan już nie wyprowadzi psa bez kagańca. Weź też pod uwagę że to 5 rano i chodnik na odludziu, a nie zatłoczony park w niedzielne popołudnie.


Tak samo myślą pewnie rolnicy, jak jadą nawaleni kombajnem z pola - przecież to wieś, rano/wieczorem, i jezdzilem tak setki razy i nikomu nic sie nie stalo.
  • Odpowiedz
@harry-potter: Pokazuje bezsens tłumaczenia "nie wiedziałem że tak się stanie, przepraszam...". Za zaniedbanie i brak ostrożności przez którą ktoś z twojego powodu jest szyty w szpitalu się odpowiada - karnie i finansowo.
  • Odpowiedz
@enron: ile szwów? na głowie miałem z 7 chyba....
mam nadzieję, że masz jakiekolwiek ubezpieczenie? (grupówkę w pracy, osobiste) papiery z SORu potem bierzesz, wysyłasz i jakiś % uszczerbku na zdrowiu to jest i wg tabeli płacą - po to jest ubezpieczenie, chociaż na jakieś drobne leki itp będzie
  • Odpowiedz
@enron: boże jak czytam komentarze tych idiotów co mówią że powinieneś dziadka na policje podawać, ogołocić z emerytury itd. to poprostu nie mogę, zwykły wypadek, wypadki się zdarzają, ciężko żeby dziadek o 5rano chodził z psem przy nodze w kagańcu kiedy jeszcze cię nawet nie widział jak biegniesz. Wielka piona dla ciebie że tak to rozegrałeś, a nie płakałeś jak te cipy co tu piszą !(
  • Odpowiedz
@Moonman: Nie zrozumiałeś, a może ja niedokładnie opisałem. Dziecko nie podbiegło do psa. dziecko podbiegło do przodu w moim kierunku. Pies przechodząc koło niego jak zobaczył że biegnie się rzucił. Zawsze uczę dzieci że do żadnego psa obcego psa nie można podchodzić jak by słodko nie wyglądał, ani głaskać bo po pierwsze nie wiemy jak się zachowa a po drugie właściciel może sobie nie życzyć.
  • Odpowiedz
@Ciaztko: Idiotami to są osoby które swoich psów nie ogarniają. Co to za mentalność podludzi że może ci się wszystko dziać a ty nic sobie z tego nie robisz żeby innych nie urazić i tylko problemów nie robić. Jak ktoś cię potrąci samochodem na pasach to też przepraszasz że tam byłeś?
  • Odpowiedz