Wpis z mikrobloga

@mechaos: Zazdroszczę Ci wspomnień i dzieciństwa. Ja z kolei nie mogę jeść potraw które kojarzą mi się z dzieciństwem. Już pare miesięcy nie jadłem np. ziemniaka w żadnej postaci, bo ciągle kojarzy to mi się z biedą i jedzeniem potraw z niego przez praktycznie 3 lata. Podobnie z ketchupem. Ciągle kojarzy mi się z kanapkami z margaryną i ketchupem.
@Hrotan: Czemu ból dupy? Po to istnieje sekcja komentarzy żeby pisać swoje opinie. Mortadela to najgorszy syf jaki można zjeść, porównywalne do wyjadania resztek ze smietnika
@Klepajro: Nie mam problemu żeby zjeść normalne podroby w kaszance, albo wątróbkę czy dobry pasztet. Ale po mortadeli to bym sie zrzygał bo już w smaku czuć co to za syf. Jeżeli dla ciebie coś co zawiera 20% "mięsa" z wymion,chrząstek,ścinek, tłuszczu,skóry i wszystkiego innego co miało iśc do smieci bo nawet na pasze dla zwierząt sie nie nadaje, jest normalne, to ci nie bronie. Bon apetit
Pobierz trejn - @Klepajro: Nie mam problemu żeby zjeść normalne podroby w kaszance, albo wątr...
źródło: comment_SGWgkEgdfxnHeEXocJWoQ05iRH6BU3Nb.jpg