Wpis z mikrobloga

@trejn: Bo nie jadłeś mortadeli tylko PRlowskie gówno z trocin.

Mortadela (wł. Mortadella) – rodzaj włoskiej kiełbasy, typowej dla Lombardii i Emilii-Romanii, a zwłaszcza dla Bolonii[1]. Wytwarza się ją z wieprzowiny: słoniny i zmielonego mięsa. Doprawiana jest ziarnami pieprzu lub orzeszkami pistacjowymi, często zawiera także inne dodatki. Zalicza się do wędlin gotowanych, o drobno zmielonym mięsie, sprzedawana jest w formie cylindrycznej lub owalnej, charakteryzuje się różowym kolorem z białymi plamami pochodzącymi
Pobierz jakub-dolega - @trejn: Bo nie jadłeś mortadeli tylko PRlowskie gówno z trocin.
 Morta...
źródło: comment_SNF9rREYUXo7sSOrjv7GtW7NpQyKa0g2.jpg
@jakub-dolega no ale co to ma do rzeczy xddddd rozmawiamy o polskiej taniej mortadeli a ty wyskakujesz z takim gównem. Jak coś to pizza Margaritha ma niewiele wspólnego z oryginalnym przepisem taka ciekawostka dla ciebie
@trejn każdy ma jakieś inne wspomnienia z dzieciństwa. Ty musisz mieć jakieś ciężkie, bo dostałeś bardzo popularnego na tym portalu bólu dupy, bo komuś ojciec przy piwie robił takie żarcie. I wielkie #!$%@? oburzenie do innych.
@crest bulu dupska dostali właśnie tutaj wszyscy bo śmiałem napisać że mortadela to gówno haha :D jakbyście mieli trochę rozumu to byście po prostu przyznali mi rację a wy bronicie na siłę swoje
@crest: Powiedziałem tylko że mortadela to jedzenie bardzo niskiej jakości, a wy sie na mnie rzuciliście hurrdurr mortadyle obraża, smak dzieciństwa, jak on śmie, francuski piesek xDDD To że kiedyś używano azbestu i komuś może sie to kojarzyć z jego przytulnym mieszkankiem, to nie znaczy że nie mam prawa napisać ze azbest jest zły xDDD bronicie #!$%@? mortadyli a kilka słow prawdy z którymi jak widać też troche ludzi sie zgadza,
@crest: ty chyba żyjesz w innej rzeczywistości, to do mnie napisało 20 osób że jestem dzidziusiem tatusia chowanym pod kloszem bo nie jadłem mortadeli wiec nie wiem co to życie xDDDD To wy bronicie tego kawałka szynki ignorując fakty że to syf xDD ja tylko wam z grzeczności odpisuje