Wpis z mikrobloga

  • 904
Karetka mnie odwiozła do domu.

Na zajęciach zrobiło mi się mega słabo, niedobrze, ledwo siedziałam, brzuch mnie bolał (miesiączka), ale najgorsze że zaczęły mi drętwieć ręce i nogi. Zawołałam prowadzącego bo spanikowałam, wziął mnie do portiera i zadzwonili po pogotowie, położyli na ziemi na kocu, nogi na fotel i czekaliśmy.
Chyba nigdy się tak nie trzęsłam, było mi tak zimno nawet pod kocem, później zwijałam się z bólu... To było naprawdę koszmarne, błagałam w myślach żeby ta karetka przyjechała jak najszybciej bo się tego drętwienia rąk przestraszyłam. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przyjechali po chyba 15 minutach albo dłużej, nie wiem nawet... Ciśnienie w normie, wszystko niby ok, dali mi dożylnie ketonal, przy okazji jeszcze tam zwymiotowałam.
Ratowniczka mi powiedziała że to pewnie z nerwów... Zaproponowali że odwiozą mnie do domu bo to niedaleko i że mam się cieszyć bo rzadko to robią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szanuje #ratownictwo. Bardzo fajni ludzie, kierowca przypadkiem sygnał włączył bo mu się pomyliło, na co babka że uuu, dyskoteka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potem mnie zapytała "Jak sie czujesz?" a gość z przodu "A dobrze, dzięki" XD

Leże w łóżku i odpoczywam, do teraz nie wiem co się o------o, nigdy nie miałam takiej akcji. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zdrowie #studbaza #truestory
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sanski: przy takim nastepnym ataku nerwow bedzie juz lepiej bo bedziesz wiedziala co sie dzieje. Jest to bardzo nieprzyjemne ale trzeba sie nauczyc z tym walczyc. Oczywiscie zrob sobie badania jezeli podejrzewasz cos poza nerwica. I nie mysl o tym przesadnie bo latwo zostac hipochondrykiem. Klasycznie, wyjdz do ludzi, pobiegaj(ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 1
@Variv: aahh kumam, Ty mnie zacytowałeś (ʘʘ) sorry, źle zrozumiałam :)
@kicioch Na andrioidowej aplikacjom te cytaty dziwnie sie wstawiają wiec można się pomylić. Ale gratuluję umiejętności szybkiego robienia i umieszczania screenów :)
  • Odpowiedz
  • 1
@alicjaxoxo widać że nigdy nie bolało Cię aż tak skoro się tak doczepilaś. Miałam tak co miesiąc przez kilka lat bo żaden lekarz nie wierzyl że jakaś młoda siksa mdleje z bólu, dretwieje jej ciało i w ogóle ma sraczke i wymiotuję na zmianę i jedyne co pomaga to zastrzyki. Mnie wozil ktoś z rodziny do przychodni bądź gdy nikogo nie było to lekarz przyjeżdżał na wizytę domową. Nie mniej jednak
  • Odpowiedz
@alicjaxoxo: Przeciez w szkole ucza by nie bagatelizowac zadnych symptomow, a skoro pierwszy raz miala odretwiale nogi oraz rece to nie powiazala tego z okresem. Poza tym gdyby karetka byla potrzebna gdzies indziej to by jej nie odwiezli do domu.
  • Odpowiedz