Wpis z mikrobloga

  • 904
Karetka mnie odwiozła do domu.

Na zajęciach zrobiło mi się mega słabo, niedobrze, ledwo siedziałam, brzuch mnie bolał (miesiączka), ale najgorsze że zaczęły mi drętwieć ręce i nogi. Zawołałam prowadzącego bo spanikowałam, wziął mnie do portiera i zadzwonili po pogotowie, położyli na ziemi na kocu, nogi na fotel i czekaliśmy.
Chyba nigdy się tak nie trzęsłam, było mi tak zimno nawet pod kocem, później zwijałam się z bólu... To było naprawdę koszmarne, błagałam w myślach żeby ta karetka przyjechała jak najszybciej bo się tego drętwienia rąk przestraszyłam. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przyjechali po chyba 15 minutach albo dłużej, nie wiem nawet... Ciśnienie w normie, wszystko niby ok, dali mi dożylnie ketonal, przy okazji jeszcze tam zwymiotowałam.
Ratowniczka mi powiedziała że to pewnie z nerwów... Zaproponowali że odwiozą mnie do domu bo to niedaleko i że mam się cieszyć bo rzadko to robią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szanuje #ratownictwo. Bardzo fajni ludzie, kierowca przypadkiem sygnał włączył bo mu się pomyliło, na co babka że uuu, dyskoteka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potem mnie zapytała "Jak sie czujesz?" a gość z przodu "A dobrze, dzięki" XD

Leże w łóżku i odpoczywam, do teraz nie wiem co się o------o, nigdy nie miałam takiej akcji. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zdrowie #studbaza #truestory
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sanski ja tak mam co miesiąc, że 1. dnia okresu umieram. Oczywiście przy okazji wizyty u ginekologa warto o tym wspomnieć, ale jak to się nie zdarza co miesiąc to niepotrzebnie ładować w siebie hormony. Jak dostaniesz okresu od razu weź ze 2 tabletki apapu i zrób sobie wolny dzień na dogorywanie, będzie po problemie i po dodatkowych nerwach, że źle się czujesz, a jestes w miejscu publicznym ;) ofkorz zawsze
  • Odpowiedz
@SmutnyStulejarz: @Sanski: Takie objawy mogą też sugerować atak tężyczki. Poczytaj sobie o tym w internetach i możesz to ew. zasugerować lekarzowi przy najbliższej wizycie. Jeśli ze stresu zaczęłaś np. nieregularnie oddychać, to można nawet sobie taki atak chyba wywołać...szczególnie jeśli np. byłaś odwodniona. IMO warto wykluczyć.
Co do kołatania serca to możesz również poprosić lekarza rodzinnego o skierowanie do kardiologa - przed wizytą zawsze jest robione ekg, które
  • Odpowiedz
K---a mnie po wylewie nie chcieli zabrać do szpitala, bo "grubasa nie będą niesc". Aż dobrze, że się oszczalem i przestałem oddychać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@alicjaxoxo ależ ty jesteś tępa. Dziewczyna pisze że miała całe ciało odrętwiałe co mogło być nawet udarem a ty masz czelność pisać że powinna sobie wcześniej kupić ketonal i by nie było problemu bo to na pewno przez okres. Też nie wzywaj w takim razie karetki jeśli ty albo ktoś tobie bliski będzie mdlał, bo na pewno w tym czasie są jacyś ludzie którym pomoc należy się bardziej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@alicjaxoxo tak mi powiedzieli, miałam wenflon, nie znam się na tym.
@TurboDynamo tak, wszystko sobie zmyślilam, codziennie wzywam karetki. to był pierwszy raz w życiu jak wezwano do mnie pogotowie.

@su1ik nie. Do dretwiejacych kończyn. I nie ja, a prowadzący i portier.
@rider3031 to było obok uczelni, po drodze, wysadzili mnie i ratownik pod klatkę ze mną poszedł.
@alicjaxoxo weź już zajmij się swoim życiem.
  • Odpowiedz
@NowyGrzes: O jak prychłem. xD Siła pędzącej śliny rozbijającej się o ekran sprawiła, że dałem Ci dokładnie 110 plusów ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@alicjaxoxo: a skad miała wiedzieć, że to tylko bóle miesiączkowe? Może by się okazało, że ma udar, zaburzenie krazenia, ch*j wie, co? Szkoda, że nie wszyscy jesteśmy tacy idealni w samodiagnozie jak Ty. Przyczep się do meneli, których zwożą karetkami na SOR hurtowo.
  • Odpowiedz
Ah, już teraz widzę xD ta laska co tak przeżywa strasznie wezwanie karetki jakby jej normalnie kota zabili, to zwykły troll, nie ma co tracić czasu :D
  • Odpowiedz