Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czuję się beznadziejnie. Pisałam z kolesiem, który zaproponował układ fwb. Napisałam, że zobaczymy jak będziemy się dogadywać na pierwszym spotkaniu, do którego doszło w środę . Było zajebiście, śmiechy, rozmowa się ciągnęła, trochę wypiliśmy. Dało się wyczuć chemię. Odprowadził kulturalnie do domu, całowaliśmy się, po czym poszliśmy do mnie. Doszło do słynnych #seksy . Zbytnio nie dało rady się wykazać, bo następowało natychmiastowe rozentuzjazmowanie. Mówił, że miał długą przerwę i chciałby mnie zadowolić, ale nie jest w stanie. Powiedziałam, że w porządku i rozumiem. Poszło na szybko, pożegnaliśmy się i tyle. Następnego dnia usunął mnie z pary.
Nie wiem jak mam to odbierać, czuję się jak szmata.
#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 195
Szczęśliwa : Trochę rozumiem jak możesz się czuć. Miałam podobną sytuację, poznałam takiego alfę na wykopie. Z początku spotykaliśmy się na seksy, czysty fwb. Momentami było mi z tym niekomfortowo ale ciągnęło mnie do niego.

Teraz, po długimmmm czasie takiej relacji dojrzelismy do siebie, kochamy się nawzajem, idealnie do siebie pasujemy pod każdym względem a ja jestem po prsotu szczęśliwa. Więc różnie to bywa, nie martw się

Zaakceptował: sokytsinolop}
@Zielona_Beczka: Zależy czego kto oczekuje. Jak oczekiwał tylko seksu to go dostał i poleciał na inną. Jak oczekiwał czegoś więcej to mógł uznać że jest po prostu łatwa i nie nadaje się na dziewczynę. A jak widać z opisu oczekiwał seksu.
@AnonimoweMirkoWyznania: mogliście najpierw zagrać w "5 sekund". Nigdy nie idź do łóżka z facetem, który w to z Tobą wygra :')
a tak w ogóle to @Zielona_Beczka może mieć rację, faceci to alfa/ beta ciepłe kluchy które w głębi duszy szukają kogoś na stałe więc mógł sobie pomyśleć że z każdym tak robisz, ewentualnie było mu ultra wstyd chociaż to mniej prawdopodobna wersja ;-;
tak czy siak, #!$%@? ( ͡
@AnonimoweMirkoWyznania: jak to nie bait, to wybrałaś sobie najlepsze miejsce na takie wyznania, no chyba, że jesteś masochistką i chcesz poczytać od piwniczaków, jaką to szmatą nie jesteś, jak tak, to polecam ten portal, 10/10.
Nie ogarniam czego tu nie rizumiesz? Ustawiłaś się z typem na bzikanie, koleś nie podołał, a że nie jesteście parą, a on jest wstydliwą pipą, to się wycofał i tyle. Nie wiem co tu więcej kminić.