Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czuję się beznadziejnie. Pisałam z kolesiem, który zaproponował układ fwb. Napisałam, że zobaczymy jak będziemy się dogadywać na pierwszym spotkaniu, do którego doszło w środę . Było zajebiście, śmiechy, rozmowa się ciągnęła, trochę wypiliśmy. Dało się wyczuć chemię. Odprowadził kulturalnie do domu, całowaliśmy się, po czym poszliśmy do mnie. Doszło do słynnych #seksy . Zbytnio nie dało rady się wykazać, bo następowało natychmiastowe rozentuzjazmowanie. Mówił, że miał długą przerwę i chciałby mnie zadowolić, ale nie jest w stanie. Powiedziałam, że w porządku i rozumiem. Poszło na szybko, pożegnaliśmy się i tyle. Następnego dnia usunął mnie z pary.
Nie wiem jak mam to odbierać, czuję się jak szmata.
#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 195
MagicznyMurzyn: Jest mu wstyd i nic poza tym. Ja kiedyś poszłam do łóżka z facetem, który, jak się okazało, miał problemy ze wzwodem. Seksu nie było, facet się więcej do mnie nie odezwał (mimo że spotykaliśmy się wcześniej parę miesięcy).

W ogóle to uwielbiam hipokryzję mirko, połowę czasu narzekają, że nie mają z kim uprawiać seksu, że dziewczyny nie chcą się z nimi umawiać, bo księżniczkują, a jak się znajdzie dziewczyna,
GrubyJabol: > W ogóle to uwielbiam hipokryzję mirko, połowę czasu narzekają, że nie mają z kim uprawiać seksu, że dziewczyny nie chcą się z nimi umawiać, bo księżniczkują, a jak się znajdzie dziewczyna, która lubi seks, to oczywiście mieszają ją z błotem. Dorośniecie, zmienicie zdanie.

@AnonimoweMirkoWyznania: czy to ty 42 latko malujaca paznokietki i znowu sie probujesz wywyzszac? dorosniecie srecie. co za tępa arogancka dzida xD

nawet nie umiesz uzywac
Zawsze mnie ciekawi tok rozumowania takich osobników, którzy sprowadzają drugiego człowieka do roli zużywającego się przedmiotu. Seks to nie wszystko, nie jest nawet w połowie tak ważny jak sobie fantazjują stulejki. Nie określa niczyjej wartości jako człowieka/partnera. Dlaczego więc chciałbyś takie kobiety piętnować i na czym polega problem?

A czego się spodziewałaś?

Przecież napisała, że układu fwb. Gdzie przyjaźń przy takim nagłym urwaniu kontaktu?


@Elaviart: O stary, dawno nie czytałem czegoś
@AnonimoweMirkoWyznania: aha jeszcze jedno, ostatnio u mnie na rejonie mamy takiego głąba, który nie przynosi nawet awizo. Wiem że przyszła do mnie paczka tylko dlatego, że dostałem wcześniej numer... Napisałem już 2 skargi a naczelnik urzędu mówi wprost, że i tak go nie wyjebią bo nie ma nikogo na zastępstwo....
@KawaJimmiego: "fwb" to przecież skrót od "Friends with benefits" - czyli przyjaźń między dwojgiem, z "dodatkiem" w postaci seksu. Jak wspominałem, spotkanie w celu jednorazowego przelecenia kogoś i zerwanie kontaktu z przyjaźnią nie ma nic wspólnego i trudno się tego spodziewać mając na myśli relację typu fwb, o której wspominała OPka.

Nie odpowiedziałeś jednak na pytania - na czym polega twój problem? No bo gdzieś musi tkwić skoro tak uprzedmiotawiasz drugą