Wpis z mikrobloga

Hej,
dawno mnie nie było. Ale się zdenerwowałam i wracam.
Co u mnie? Studia, praca i zdrowie psychiczne.

Tak, wiem powinnam wypi@#$ć, bo jestem ulańcem, szonem, zerem, tępa pi@!ą. Ale jestem też człowiekiem, który sobie dodaje i nikomu nie szkodzi.

Przez miesiące, które mnie nie było nauczyłam się akceptować siebie, swoją chorobę, doły i porażki.

Chciałabym zapytać co u Was?
smuteczek2000s - Hej,
dawno mnie nie było. Ale się zdenerwowałam i wracam. 
Co u mnie...

źródło: temp_file2447455555251188251

Pobierz

Jaki był wrzesień?

  • Dobry. 36.7% (620)
  • Paskudny. 18.7% (316)
  • Taki jak cały rok. 44.6% (754)

Oddanych głosów: 1690

  • 83
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s: Nie mam nic do twoich wpisów, do ciebie i do tego, że wklejasz zdjęcia tylko zastanawia mnie jedno xD

Ja gdy robię zdjęcie to chce jakoś wyglądać i się prezentować bo mam wystarczająco zdjęć z przyczajki gdzie wyglądam jak debil xD

Ty natomiast zrobiłaś jakieś okropne zdjęcie z otwartymi ustami, z bliska gdzie wyglądasz jak wprost z zrzutka.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No offence, ciekawi mnie
  • Odpowiedz
  • 34
ulańcem, szonem, zerem, tępa pi@!ą


@smuteczek2000s: nie jesteś niczym z tej listy. Ale jesteś atencjuszką próbującą się dowartościować na garbie spermiarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@OpowiedzMiCos to jej "znak rozpoznawczy". Normalnie nikt nie daje #!$%@? co ktos sobie pisze, ale ona do każdego wpisu (każdego xD) musi dodać zdjęcie mordy. Do tego wzmianka że akceptuje siebie bla bla bla i tak nakręca się atencja. Swego czasu szło to podpiąć pod uniwersum.

Zawsze jest wysyp komentarzy, że ma FAS, mordę jak ziemniaczek i takie tam. Polecam poczytać bo szykuje się ponownie niezły kabaret. Zapomniałem dodać, że są 2
  • Odpowiedz