Wpis z mikrobloga

  • 2549
Czuje się jak w memie. Auto się zepsuło osobie która miała mnie podwieźć po robocie do domu, więc wbiłem do pizzerii i zapytałem czy jeśli zamówię pizzę to mnie podwiozą razem z nią. Kierownik przyszedł, po usłyszeniu że tylko 6km się zgodził. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Właśnie czekam sobie. Uprzedzając - tak, zamówiłem hawajską. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#chwalesie #pizza
DewJan - Czuje się jak w memie. Auto się zepsuło osobie która miała mnie podwieźć po ...

źródło: comment_wDx1BypumKXUGCnH9Qlsbgsgnuuke1jo.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
A więc mieli samochód przystosowany do przewożenia zwierzyny, interesujące.


@Slonx: Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. Dlatego mnie
  • Odpowiedz
@sauron100vlog

czy Ty w każdym wpisie dotyczącym pizzy musisz te swoje czerstwe mądrości głosić? #!$%@?, w absolutnie każdym wpisie związanym z pizzą, w który wejdę są Twoje wywody o tym co jest pizza, a co nie.


Twój problem, że masz omamy i wszędzie widzisz moje komentarze, mogę Ci polecić specjalistę, ale wątpię by pomógł.
  • Odpowiedz
@Slonx: nie widzę wszędzie dzbanie, tylko tak jak napisałem w każdym związanym z pizza, w który wejdę. Z reszta wystarczyło przejrzeć na szybko Twoje ostatnie komentarze i ile wśród nich było o pizzy.
  • Odpowiedz
@Slonx: wyzywasz od podludzi żrących gówno, bo ktoś je to, co Tobie nie odpowiada. Już wiem czemu chcesz mi polecić specjalistę- pewnie sam miałeś z nim doświadczenia, bo ewidentnie Ci się coś odkleiło. Może jeszcze powiesz, że wszystko co dla Ciebie wydaje się inne czy niesmaczne tak traktujesz? Np ludzi o innej orientacji seksualnej też tak wyzywasz?
  • Odpowiedz
@oiio: @DewJan: Powiem szczerze że to różnie bywa, sam rozwoziłem pizze i do siebie bym nie wpuścił nikogo obcego do auta - woże w nim utarg i troche strach w nocy obcego wieźć.


@ButtHurtAlert: Dlatego też nie robi się tego w knajpach w których się wcześniej nie zamawiało. To nie jest sposób na taxi w obcym mieście - nie o to chodzi. Jednak jeśli kierowca cię widział już kilka
  • Odpowiedz
@sauron100vlog: Nie chce mi się z Tobą gadać, typie, bo to do niczego nie prowadzi.

Pewne smaki się nie łączą i o tym wie ogół populacji, jak i wszyscy szefowie kuchni, pewna oderwana od rzeczywistości część społeczeństwa zdaje się o tym nie wiedzieć i w porządku, nic mi do tego, dopóki nie próbują forsować takiego wysrywu jako kulinarne objawienie.

Nie połączysz lazura z czekoladą, nie sypniesz parmezanu do świeżego łososia, tak
  • Odpowiedz
@Slonx: w pewnych rejonach świata normalnym jest jedzenie psów, a ja widząc psa na ulicy nie wyobrażam sobie, bym mógł go zjeść i mimo to nie wyzwał bym nikogo z tego powodu. Tak samo dla innych nienormalne jest jedzenie świni i ja to jestem w stanie uszanować. Więc nie obchodzi mnie to czy ktoś je czekoladę ze śledziami- jeśli mu to smakuje to niech sobie je, to nie moja sprawa i
  • Odpowiedz
@DewJan: to jest jakiś mem? Dość często tak się zabierałem jak wracałem wieczorem od dziewczyny i szedłem jeszcze do kumpli na piwo czy coś innego drugi koniec miasta. Zamawiałem 2 pizzę i z dowozem i zabierałem się z kierowcą, napiwek dostawał raczej w normie.
  • Odpowiedz
Twój problem, że masz omamy i wszędzie widzisz moje komentarze, mogę Ci polecić specjalistę, ale wątpię by pomógł.


@Slonx: no to jest juz nas dwoch, bo tez widze te wpisy w watkach o pizzy :E xD
  • Odpowiedz