Wpis z mikrobloga

@jarezz: niestety w mojej rodzinnej miejscowości gościo ma w takim skupie otwarty sklep z paszami dla zwierząt a u różowego w rodzinnej miejscowości gościo ma spozywczaka wiec żaden budynek nie jest na sprzedaż ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@drewniana_elektroda mój tata pracuje w mleczarni i pamiętam kiedyś jak sprzedawali te punkty skupu (centrum wsi zazwyczaj) to raczej z przeznaczeniem na sklep. Ktoś chciał z tego zrobić dom, ale zrezygnował, bo nie dało się piętra dobudować.
  • Odpowiedz
@drewniana_elektroda U mnie jest taki na sprzedaż i mimo że jest w przepieknym miejscu to nikt tego nie kupi bo te budynki są nie do zaadaotowania zwłaszcza przez lata nieużywania i PRLowską jakość budowy - wilgoć pozwalająca już tylko na wyburzenie każdego takiego przypadku który nie był utrzymywany. Znajomi nawet chcieli kupić i oglądali to od środka ze specami i nie ma szans.

Z drugiej strony nie rozumiem zachwytu, to modernistyczny PRL
  • Odpowiedz
@Saeglopur: gdzie jest ta zlewnia? I ile za nią chcą?

Wiesz, raczej jak ktoś ma kupic ziemie, do tego plan i postawić nowa taka sama zlewnię to tego nie zrobi, tylko wybuduje sobie jakis domek z gotowego projektu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz