Wpis z mikrobloga

Curwa Mirki, żyję nowym życiem od prawie 1.5 miecha i polecam XD

Filozofia XD to sztos, rzuciłem w p---u stresy, mam bardzo dużo czasu na wszystko, bo nie gram w gry (ucieczka od problemów) tylko rozmawiam o nich z rodziną, zacząłem znowu chodzić do kościoła, uśmiechać się, nie słucham depresyjnej muzyki i w ogóle dawno tak zajebiście się nie czułem.

Nie wyjdzie mi egzamin? XD Dziewczyna, która mi się podoba odrzuci mnie? XD Cokolwiek się stanie podchodzę na takim czillu, że c--j, jakoś to będzie, życie jest za krótkie, żeby się stresować i depresować, straciłem tak prawie 4 lata na studiach bo się przejmowałem.

NIE MA CO SIĘ NICZYM PRZEJMOWAĆ, no chyba, że Ci matka umrze to wtedy jest, ale tak jak macie cokolwiek co kochacie to nie ma co, XD i do przodu. Polecam ten styl życia

#filozofiaxd #gownowpis #takaprawda #truestory
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zacząłem znowu chodzić do kościoła


@Addis: to jest elemnt tej kultury XD bo jakos mi sie wydaje że to element katolickiego kultu. Bez złosliwosci tak pytam, mam wrazenie że chodzisz do koscioła bo dzieki temu odnawiasz takie polskie wpajane uczucie, że jak chodzisz to bedzie dobrze, a jak niechodzisz to znowu babka i matka powie że "w zyciu Ci nie wychodzi" bo nie chodzisz o kosciółka, bez Boga ani do
  • Odpowiedz
To taki trochę jakby regres. ;)


@cooles: O mamy tu naukowca lekarza, który po 5 słowach był w stanie na odległość nie znając pacjenta stwierdzić regres jego rozwoju emocjonalno-duchowego. Bohater na jakiego nie zasługujemy! Bądź błogosławiony cichy bohaterze, dzięki Tobie @Addis nie tylko przestanie być szczęśliwy, bo przecież po co skoro jednak dzięki Tobie okazało się, że to regres, ale także nie pozostaje mu nic innego jak popełnić sepuku
zexan - > To taki trochę jakby regres. ;)

@cooles: O mamy tu naukowca lekarza, któ...
  • Odpowiedz
@Addis: a pracę masz? Rodzinę utrzymasz? Jeżeli zarabiasz wystarczająco dużo, to rzeczywiście luzik. A jeżeli zarabiasz mało i nie starczy Ci na życie, to jak z tym luzem wtedy?
  • Odpowiedz
@Addis: No super nie grasz w gry bo granie jest zle a tu sie okazuje ze grałeś w gry z najbardziej rakowym community
Jak ja nienawidzę jak ktoś przez pryzmat dwóch gier modnych w gimbazie ocenia cala społeczność graczy
  • Odpowiedz