Wpis z mikrobloga

Curwa Mirki, żyję nowym życiem od prawie 1.5 miecha i polecam XD

Filozofia XD to sztos, rzuciłem w #!$%@? stresy, mam bardzo dużo czasu na wszystko, bo nie gram w gry (ucieczka od problemów) tylko rozmawiam o nich z rodziną, zacząłem znowu chodzić do kościoła, uśmiechać się, nie słucham depresyjnej muzyki i w ogóle dawno tak zajebiście się nie czułem.

Nie wyjdzie mi egzamin? XD Dziewczyna, która mi się podoba odrzuci mnie? XD Cokolwiek się stanie podchodzę na takim czillu, że #!$%@?, jakoś to będzie, życie jest za krótkie, żeby się stresować i depresować, straciłem tak prawie 4 lata na studiach bo się przejmowałem.

NIE MA CO SIĘ NICZYM PRZEJMOWAĆ, no chyba, że Ci matka umrze to wtedy jest, ale tak jak macie cokolwiek co kochacie to nie ma co, XD i do przodu. Polecam ten styl życia

#filozofiaxd #gownowpis #takaprawda #truestory
  • 26
@Addis: Odkąd zacząłem wyznawać "xD" moje życie stało się spokojniejsze. Nie denerwuję się już prawie wcale, kiedy spotykają mnie sytuacje stresowe, myślę sobie xD i wszystko staje się prostsze.
Naprawdę polecam ten styl życia. Wcale nie robi ze mnie lenia tylko osobę które nie denerwuje się z dupy tak jak kiedyś.

Kolos? xD
Prezentacja przed w #!$%@? dużą grupą nieznajomych ludzi? xD
#!$%@? z roboty? xD
Wyśmiała cię jakaś laska na
@4kroki: Nie czuję się zupełnie wyleczony, ale będę walczył z tym do końca życia. A miałem stwierdzoną depresję przez lekarza, więc wiem, że "wyjdź do ludzi" nie jest rozwiązaniem, bo mam mnóstwo znajomych i wyjścia z nimi niczego nie zmieniały.