Wpis z mikrobloga

Ostatnio stosuję w robocie technikę lizania dupy. Dzisiaj postanowiłam być miła dla wszystkich zaczynając od ochrony i tekstów “Hehe za mundurem panny sznurem", przez podwładnych i "Robaczki dacie radę dzisiaj. Wierzę w was" zamiast typowej #!$%@? aż po działową i "No cześć piękna, co tam? A wiesz bo ja mam teraz chorom curke ojoj dej wolne" xD Najlepsze jest to, że to działa. Moi podwładni faktycznie pracują, działowa nie #!$%@? mnie za spóźnienia i ogolne wysranie a ochroniarz dał mi ostatnio ciasta.
Minusem jest to że akurat zmienili mi kierownika sekcji (nie wiem na #!$%@? my mamy tylu kierowników, ten chyba pracuje dla ozdoby bo jest #!$%@?ście przystojny) na mojego dobrego kumpla i dzisiaj usłyszałam "On ją musi ruchać skoro nagle jest taka miła" xD no dzień dobry
#heheszki #korposwiat #pracbaza #praca
  • 47
@Bambro Wiesz kwestia tego, że jestem młodsza od moich podwładnych. Jak mnie awansowali miałam raptem 2 lata stażu w pracy więc zaczęły się podnosić głosy że "Ja tu pracuję 600 lat bez ani dnia urlopu". Tylko że jak oni punkt 16.00 wychodzili z pracy ja robiłam raporty, chodziłam na operatywki jak poprzednia kierowniczka zaszła w ciążę, organizowałam pracę. Musiałam im pokazać że będę dobrym przełożonym, więc byłam dość szorstka. Broniłam ich, głaskałam
@CigarettesAfterSex: No po części Cie rozumiem. Ja pracuje akurat w przedsiębiorstwie produkcyjnym i u mnie jest takie glupie przeświadczenie, że jedyna prawilna ścieżka kariery to start jako pracownik fizyczny, je*anie na maszynie przez 10 lat, robiąc jednocześnie zaoczne gównostudia na jakiejś wyższej szkole bhp i ochrony środowiska i wtedy dopiero człowiek zasłuży na awans do biura ;) jak przychodzi młody do biura po studiach i jeszcze nie daj boże awansuje to
@Ferrytyczny Pomijając to że poza naszą grupą gdzie kierowniczka pracoeała kilka lat, w innych grupach rotacja kierowników następuje co pół roku. Zarabiamy raptem 3 złote więcej niż oni plus premie jak zepną dupę. Więc większość odchodzi jak tylko dorwie coś lepszego. To nie jest sztuka zostać tu kierownikiem bo wystarczy znać kilka programów. A większość nie umie nawet wysłać maila
@CigarettesAfterSex: Ja bym wykorzystał ten czas na szlifowanie umiejetnosci managerskich - zwłaszcza w takim trudnym srodowisku możesz troche poeksperymentować z metodami zarządzania, te doświadczenia na pewno będą owocować jak za pół roku złapiesz lepszą posade:) Poczytaj trochę o Lean Management, o różnicy między liderem a kierownikiem i dlaczego tak naprawdę lepsze wyniki mają liderzy, którzy potrafią pociągnąć za sobą grupę zamiast stać nad nią z batem. Trochę psychologii, jak motywować ludzi,
Ostatnio stosuję w robocie technikę lizania dupy. Dzisiaj postanowiłam być miła dla wszystkich

@CigarettesAfterSex: Gratuluję odkrycia, że jak się jest miłym dla innych, to oni też często są mili dla Ciebie. Nie nazywaj tego lizaniem dupy, a po prostu uprzejmością i pozytywnym podejściem - bardzo ułatwia życie!
Lepiej późno niż wcale, jak powiedział gość, nie zdążywszy na pociąg. ( ͡º ͜ʖ͡º)