Wpis z mikrobloga

Ostatnio stosuję w robocie technikę lizania dupy. Dzisiaj postanowiłam być miła dla wszystkich zaczynając od ochrony i tekstów “Hehe za mundurem panny sznurem", przez podwładnych i "Robaczki dacie radę dzisiaj. Wierzę w was" zamiast typowej #!$%@? aż po działową i "No cześć piękna, co tam? A wiesz bo ja mam teraz chorom curke ojoj dej wolne" xD Najlepsze jest to, że to działa. Moi podwładni faktycznie pracują, działowa nie #!$%@? mnie za spóźnienia i ogolne wysranie a ochroniarz dał mi ostatnio ciasta.
Minusem jest to że akurat zmienili mi kierownika sekcji (nie wiem na #!$%@? my mamy tylu kierowników, ten chyba pracuje dla ozdoby bo jest #!$%@?ście przystojny) na mojego dobrego kumpla i dzisiaj usłyszałam "On ją musi ruchać skoro nagle jest taka miła" xD no dzień dobry
#heheszki #korposwiat #pracbaza #praca
  • 47
@CigarettesAfterSex: Odkryłaś Amerykę - ludziom lepiej pracuje się w przyjaznej atmosferze gdzie nikt nie naskakuje na nikogo z byle powód i jeśli jesteś miła dla innych to inni są z reguły mili dla Ciebie. Jeśli przedtem tego nie dostrzegałaś to xD