Wpis z mikrobloga

Ostatnio stosuję w robocie technikę lizania d--y. Dzisiaj postanowiłam być miła dla wszystkich zaczynając od ochrony i tekstów “Hehe za mundurem panny sznurem", przez podwładnych i "Robaczki dacie radę dzisiaj. Wierzę w was" zamiast typowej o--------i aż po działową i "No cześć piękna, co tam? A wiesz bo ja mam teraz chorom curke ojoj dej wolne" xD Najlepsze jest to, że to działa. Moi podwładni faktycznie pracują, działowa nie o-------a mnie za spóźnienia i ogolne wysranie a ochroniarz dał mi ostatnio ciasta.
Minusem jest to że akurat zmienili mi kierownika sekcji (nie wiem na c---a my mamy tylu kierowników, ten chyba pracuje dla ozdoby bo jest w---------e przystojny) na mojego dobrego kumpla i dzisiaj usłyszałam "On ją musi r----ć skoro nagle jest taka miła" xD no dzień dobry
#heheszki #korposwiat #pracbaza #praca
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CigarettesAfterSex: A to nie jest tak, ze lizać dupe można tylko przelozonemu i tylko w celu uzyskania określonych korzyści? Ty bylas po prostu mila. Nie wiem jaka wredna suka musialas byc do tej pory skoro dopiero teraz odkrylas, ze jak się jest milym to ludzie te sa mili;) no i skoro twoja "przemianę" zauważyli i polaczyli z faktem nowego, przystojnego kierownika;)
  • Odpowiedz
@CigarettesAfterSex z ludźmi trzeba umieć. Ja w miejscu pracy dopóki ktoś mi nie zależnie za skórę zawsze jestem miły nawet dla tych których nie lubię i mam nieustające profity, a poza tym wiem wszystko bo każdy każdemu przy mnie dupę obrabia wierząc w moje dobre intencje, a ja mam po prostu w------e ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
  • Odpowiedz
  • 8
@Bambro Wiesz kwestia tego, że jestem młodsza od moich podwładnych. Jak mnie awansowali miałam raptem 2 lata stażu w pracy więc zaczęły się podnosić głosy że "Ja tu pracuję 600 lat bez ani dnia urlopu". Tylko że jak oni punkt 16.00 wychodzili z pracy ja robiłam raporty, chodziłam na operatywki jak poprzednia kierowniczka zaszła w ciążę, organizowałam pracę. Musiałam im pokazać że będę dobrym przełożonym, więc byłam dość szorstka. Broniłam ich,
  • Odpowiedz
@CigarettesAfterSex: nigdy nie zrozumiałem naburmuszonych, krzyczących, pufających , sapiących, syczących, ludzi ze szczebla wyżej, to nie działa, ja takie zachowania zwalałem bardziej na to że niektórych poprostub przerastają pewne kwestie (zarządzanie zespołem )
  • Odpowiedz
@CigarettesAfterSex: brawo, odkryłaś sekret psychologicznego podejścia do pracownika/wspólnika - chwalenie a nie o----------e/karanie powoduje lepszą atmosferę i większą chęć do pracy pracowników. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CigarettesAfterSex: No po części Cie rozumiem. Ja pracuje akurat w przedsiębiorstwie produkcyjnym i u mnie jest takie glupie przeświadczenie, że jedyna prawilna ścieżka kariery to start jako pracownik fizyczny, je*anie na maszynie przez 10 lat, robiąc jednocześnie zaoczne gównostudia na jakiejś wyższej szkole bhp i ochrony środowiska i wtedy dopiero człowiek zasłuży na awans do biura ;) jak przychodzi młody do biura po studiach i jeszcze nie daj boże awansuje
  • Odpowiedz
  • 0
@Ferrytyczny Pomijając to że poza naszą grupą gdzie kierowniczka pracoeała kilka lat, w innych grupach rotacja kierowników następuje co pół roku. Zarabiamy raptem 3 złote więcej niż oni plus premie jak zepną dupę. Więc większość odchodzi jak tylko dorwie coś lepszego. To nie jest sztuka zostać tu kierownikiem bo wystarczy znać kilka programów. A większość nie umie nawet wysłać maila
  • Odpowiedz
@CigarettesAfterSex: Ja bym wykorzystał ten czas na szlifowanie umiejetnosci managerskich - zwłaszcza w takim trudnym srodowisku możesz troche poeksperymentować z metodami zarządzania, te doświadczenia na pewno będą owocować jak za pół roku złapiesz lepszą posade:) Poczytaj trochę o Lean Management, o różnicy między liderem a kierownikiem i dlaczego tak naprawdę lepsze wyniki mają liderzy, którzy potrafią pociągnąć za sobą grupę zamiast stać nad nią z batem. Trochę psychologii, jak motywować
  • Odpowiedz
Ostatnio stosuję w robocie technikę lizania d--y. Dzisiaj postanowiłam być miła dla wszystkich

@CigarettesAfterSex: Gratuluję odkrycia, że jak się jest miłym dla innych, to oni też często są mili dla Ciebie. Nie nazywaj tego lizaniem d--y, a po prostu uprzejmością i pozytywnym podejściem - bardzo ułatwia życie!
Lepiej późno niż wcale, jak powiedział gość, nie zdążywszy na pociąg. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz