Wpis z mikrobloga

@JavaDevMatt: kupilem ten magazyn w zeszlym miesiacu, to sie nawet do podtarcia dupy nie nadaje.

20 cos zl za parenascie kartek tresci, gdzie 25% zawartosci to reklamy wlacznie z tylnia okladka (lol). Artykuly na poziomie tresci z bloga i do tego mocno o specyficznej tematyce. Chyba jedyne co mi sie spodobalo to artykul o srodowiskach online javascriptu, bo reszta to how-to tutoriale przepisane z blogow autorow. Zawiodlem sie, bo myslalem, ze
  • Odpowiedz
@Melcma: walic reklamy ale najgorsze ze zainteresuje cie max jeden artykul w numerze ale tez to nie bedzie nic rewolucyjnego. Ja juz sie nauczylem szukac raczej takich tresci w necie
  • Odpowiedz
@luki-p: i tak i nie, fajnie jest poczytac cos nowego, mi sie fajnie jako webdevowi czytalo o C# na przyklad i dlatego bym kupowal gazete, ale w ogole mnie nie interesowalo np o arduino/embedded. Jak ktos siedzi w adruino to tez go pewnie javascript nie bedzie obchodzil. Tresc dla mnie ogolnie byla w miare ok, dobrze napisane. Mnie np najbardziej zdenerwowala ilosc reklam, bo gazeta jest troche droga jak na ilosc
  • Odpowiedz
No i tez mnie 1 artykul tak konkretnie interesowal, o javascriptcie akurat, reszte bym poczytal jako ciekawostke, oprocz np artykulow o embedded, ktore leza zupelnie poza moimi zainteresowaniami/zrozumieniem. Ciekaw jestem co sadza inni. Sam bym chetnie chcial zobaczyc troszke bardziej ogolne tematy, albo ukierunkowane w jednym kierunku. Np desktop/webdev/embedded/mobile ale raczej nie beda wydawac 4 roznych gazet, wiec mozna zrozumiec taki model, a nie inny. Albo cos o linuxie/wywiady/relacje z meetupow, takie
  • Odpowiedz