Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mam problem.
Poznałem na Tinder naprawdę super kobietę. Dobrze się dogadujemy, jesteśmy już po kilku spotkaniach wszystko idzie w dobrym kierunku.
Mam tylko z nią mały problem - kompletnie nie odpowiada mi jej zawód.
Zaraz zaczniecie insynuować oo pewnie tańczy na rurze. Nie.
Jest aktorką. To brzmi fajnie co nie? Od razu na myśl przychodzi Socha czy inna Figura #gimbynieznajo
Otóż ona zajmuje się... teatrzykami dla dzieci. Jakoś mi to nie przeszkadzało do czasu aż nie pokazała mi kilku filmików z tych jej spektakli.
Ona, w jakichś absolutnie aseksualnych strojach pajacująca przed bandą dzieciaków, robiąc durne miny... Ciągle mam ten obraz przed oczami.
Sam mam poważny zawód, mam wykształconych rodziców, nie zrozumcie mnie źle, nie jestem nadęty, ale naprawdę wstyd byłoby mi komuś powiedzieć, że moja kobieta skacze przed dziećmi przebrana za jakiegoś pazia, z majtkami na rajtkach i czerwonymi policzkami.
Nie uważam tego za poważną pracę, zrozumiałbym, gdyby to było jej hobby a nie źródło dochodu.
Nie, nie jest to bait więc mile widziane rady jak to ugryźć zamiast obrazków z zarzutką.
Nie potrafię sobie wyobrazić przejścia do kolejnego etapu związku w obecnej sytuacji. Czuję się z tym źle, bo to bardzo wartościowa osoba. Oboje jesteśmy już w okolicach 30 i ciężko znaleźć kogoś normalnego i wolnego.
Ona z tego co delikatnie zrozumiałem nie ma zamiaru zmieniać pracy.

#rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Hej mam problem.
Poznałem na Tinde...

źródło: comment_AG0eEmIVBSBTV7qNMQsbktqU1W0N8tuh.jpg

Pobierz
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shyvana: Ja tylko odniosłem się do wypowiedzi OP'a który wytyka palcami jej pracę. Niech robi to co naprawdę lubi, życie wtedy jest o wiele ciekawsze niż gdy musimy się do czegoś zmuszać żeby przeżyć.
I wiem że są kobiety które są zadowolone ze swojej pracy w swoich bardziej zaawansowanych zawodach po studiach wyższych - często jednak spotykam takie które idąc na studia medyczne, techniczne, prawnicze wybierają je po to bo
  • Odpowiedz
@Shyvana: Ale nie rozumiem problemu. Przeciez to nie jest raczej praca na cale zycie. Pozniej moze zostac wlasnie przedszkolanka na przyklad. Czy to jest jakas hanbiaca praca? Czy pod wzglendem ambicji rozni sie jakos bardzo od pracy sekretarki, recepcjonistki? Nie wspominajac juz o pracy w sklepie. To sa takie typowo kobiece zawody, niestety nie kazdy bedzie lekarzem, inzynierem czy prawnikiem. Miala bym skreslic kogos bo jest np elektrtkiem, mechanikiem? W
  • Odpowiedz
@pannazuzanna no co kto lubi, dla mnie czlowiek 30letni pracujacy w przebraniu papugi jest beznadziejnym materiałem na partnera, nie ma żadnego planu na życie. Takie prace jak animatorzy to zajęcie typowo studenckie, nie dla 30latki. To śmieszne jest przecież i się opowi nie dziwie xD jakby miała 20 lat to spoko, ale czlowiek 30letni powinien być sensowny. Jak ona chce wejść w zwiazek malzenski albo mieć właśnie dzieci jak z tego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: daj sobie z nią spokój. To piękny zawód, dzieci dają mnóstwo radości. Jeśli tego nie rozumiesz, to lepiej dla niej, jeśli pozna kogoś, kto rozumie i docenia ten zawód. Szukasz osoby na pokaz a nie do życia.

  • Odpowiedz
@Shyvana: Prawda, ze trzeba byc pedagogiem. A op zrownal prace przedszkolanki ze sprzataczka...Dla niego wiec kazda ''nieprestirzowa'' praca jest widocznie gowno warta i wstyd.
A bycie animatorem nie musi sie tez ograniczac jedynie do zabawiania dzieci. W sumie ciezko powiedziec jakie plany ma dziewczyna na dalsze zycie, jakie ma wyksztaucenie, od jak dawna sie tym zajmuje, czy wczesniej gdzies indziej pracowala itp.
Sa ludzie ktorzy w okolicach trzydziestki nigdy nigdzie
  • Odpowiedz
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania mój różowy jest przedszkolanką. Mi to w ogóle nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, bo ja nie mam podejścia do dzieci. Ale OP jest mentalnie w średniowieczu. Zostaw ją, niech znajdzie normalnego faceta, a nie nadetego buca, który szuka kobiety, by móc się nią chwalić w swoim otoczeniu.
  • Odpowiedz
Otóż ona zajmuje się... teatrzykami dla dzieci. Jakoś mi to nie przeszkadzało do czasu aż nie pokazała mi kilku filmików z tych jej spektakli.

Ona, w jakichś absolutnie aseksualnych strojach pajacująca przed bandą dzieciaków, robiąc durne miny... Ciągle mam ten obraz przed oczami.


@AnonimoweMirkoWyznania: j------------ę. Kobieta robi to,co lubi, nic uwłaczającego, ale k---a źle. Znajdź sobie taką zainteresowaną serialami na TVN p----------ą fit-księżniczkę-z-instagrama. Te to mają z reguły poważne prace
  • Odpowiedz