Wpis z mikrobloga

Smutne jest to, że faceci muszą zapieprzać na siłownię, odpowiednio się odżywiać, prowadzić zeszyt progresyjny aby fajnie wyglądać a dziewczyna jedyne co musi zrobić to mniej jeść i się umalować. Strasznie wam współczuje mirki bo jak nie jesteście zdyscyplinowani to będziecie się tylko męczyć na tej siłowni.
#tfwnogf #przegryw #stulejacontent
a.....3 - Smutne jest to, że faceci muszą zapieprzać na siłownię, odpowiednio się odż...

źródło: comment_ENsgNALGmT3Q60onGKCb2qmMW2Ldj3sn.jpg

Pobierz
  • 117
@alh3: ja prdl, jak ty nie kumasz. I faceci i kobitki depilują łoniaki, nie rozumiem czym się tu chwalić. Ogarniasz ile czasu zajmuje wydepilowanie rąk i nóg? Nie, nie pach. Całych rąk i nóg, regularnie bo mało kogo stać na długoterminowe/bolesne rozwiązania więc gros kobietek użera się z maszynkami.
To samo z tym Twoim kremowaniem się. Ty ładujesz krem/balsam na 5-10% powierzchni ciała, a kobitka na k...wa 90%. Do tego dochodzą
@Asterling: bo to rzeczywiście nie jest dla każdego tylko dla osób zainteresowanym wyciśnięciem z ciała czegoś ponad standard. Ja niestety muszę wrócić bo utknąłem na 17% bf i jestem klasycznym skinny fatem ale daleko mi do twierdzenia że siłownia jest idealnym miejscem dla każdego. Nie ma sensu tworzyć presji.
@wilku1984:
ale chodzę na siłownie i to zajmuje ok 2h łącznie z wyjściem z domu 3x w tygodniu a przez resztę dni basen albo jakieś inne cardio + dochodzi do tego szykowanie posiłków i wmuszanie tego w siebie regularnie co ok 3h więc jakby to tak podsumować to facet ma więcej do roboty niż kobieta
facet ma więcej do roboty niż kobieta


@alh3: poddaje się, jesteś kolejnym Janusz_polem xD Tamten się zapętlił na zakolach, ty na czasochłonności dbania o wygląd, brawo. Jeśli jeszcze nie zacząłeś, czas najwyższy zacząć się oswajać z myślą o wiecznym kawalerstwie.
@Harmonijka:
mam tak łatwo, że nie mogę się odpędzić od dziewczyn. A wyjście na siłownie sprawia mi radość i nie czuje nudy jak co trzeci dzień wykonuję te same ćwiczenia w tym samym miejscu z tymi samymi ludźmi poza tym uwielbiam mój zapach potu i lubię wąchać pot innych ludzi mmm mniam
@tsssuu: Nie wiem skąd wzięłaś coś takiego jak skinny fat. Gwarantuję Ci że jeżeli nie wpieprzasz na potęgę czekolady, hot dogów, hamburgerów czipsików oraz innego śmieciowego żarcia przy tym pijesz dużo wody to żadnej oponki/brzuszka miała nie będziesz. No chyba że wcześniej one były. Bądź co bądź nie wyrosną one z braku sportu, chyba, że mówimy o kobietach starszych u których wszystko zaczyna tracić elastyczność - ale sugerując się postem i
@alh3: chyba nie wiesz, ile trwa na przykład pielęgnacja włosów u kobiet. Ja na to tracę w cholerę czasu, ale nie skarżę się, bo nie muszę tego robić, po prostu chcę. Tak samo ty nie musisz rzeźbić ciała.
Skoro szkoda czasu na siłownię i odpowiednie posiłki, to po co to robisz? Jak dla samego siebie, to nie narzekaj. Ale dla kobiet? Ponoć je sobie odpuściłeś, bo masz ważniejsze cele. Śmiało, możesz
@marcepanina: Skąd wzięłam coś takiego jak skinny fat? Jest to znany termin wśród ludzi zajmujących się treningiem i dietą. Ja zawsze byłam osobą aktywną, uprawiałam taniec, potem jakieś fitnessy i teraz chodzę na siłownię i dalej niestety mam taką sylwetkę. To nie jest takie proste jej zapobiec lub się jej pozbyć. A to, że większość dziewczyn (i facetów również) ma ten problem wnioskuję po moich obserwacjach na lekcjach wf, basenach i
@LeVentLeCri:
po co to robię? Bo jak będę samotny do końca życia to nikt o mnie nie zadba na starość a jak teraz sobie nie wyrobie odpowiednich nawyków i zdrowego trybu życia to później mogą mnie spotkać przykre tego konsekwencje w postaci chorób.
@maniek_:
bo dziewczyny lecą na bad boyów, alkoholików i lubią być bite przez swoich partnerów a porządnych ludzi odrzucają. Rzecz w tym, że jeśli porównasz faceta który o siebie dba do kobiety która o siebie dba to facet ma więcej do roboty. Tylko nie mów, że nie bo nie mówię tu o brudzie, który tylko i wyłącznie myje włosy mydłem w porównaniu do dziewczyny, która o siebie dba i maluje.
@alh3 ale ja nie jestem żadnym bad boyem xd zawsze 100% frekwencja i wzorowe zachowanie oraz dobre oceny. Ni siłownię chodzić nie musiałem bo żyje w takim tempie że nie ma czasu kiedy przytyć. Gram w piłkę, siatkę oraz ręczna.