Wpis z mikrobloga

Smutne jest to, że faceci muszą zapieprzać na siłownię, odpowiednio się odżywiać, prowadzić zeszyt progresyjny aby fajnie wyglądać a dziewczyna jedyne co musi zrobić to mniej jeść i się umalować. Strasznie wam współczuje mirki bo jak nie jesteście zdyscyplinowani to będziecie się tylko męczyć na tej siłowni.
#tfwnogf #przegryw #stulejacontent
a.....3 - Smutne jest to, że faceci muszą zapieprzać na siłownię, odpowiednio się odż...

źródło: comment_ENsgNALGmT3Q60onGKCb2qmMW2Ldj3sn.jpg

Pobierz
  • 117
@alh3: 21 minut na ogarnięcie się przed wyjściem, czyli makijaż, ubranie się i uczesanie (choć wielu kobietom zajmuje to dłużej).
A gdzie pielęgnacja włosów i ciała, wszelkie maseczki, peelingi, depilacje, henna i regulacja brwi, paznokcie i tak dalej? Już nawet nie wymieniam aktywności fizycznej, bo twierdzisz, że to kobietom niepotrzebne (co jest swoją drogą bzdurą, bo tak samo chcemy być zdrowe i zgrabne).
@alh3: nie wiem, co w tym śmiesznego? Myślisz, że tylko trening z maszynami jest wartościowy? Zauważ, że raczej nie dążymy do takiego samego typu sylwetki, więc inne ćwiczenia będą dobre dla mnie, a inne dla Ciebie. Skąd w ogóle pomysł, że tylko siłownia jest wartościową formą ruchu? Jest tyle innych sportów

skończ wstydu oszczędź


ok, oszczędzę ci wstydu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LeVentLeCri:
chodzi mi o czas. Na siłownię trzeba dojść, przebrać się, czasami stać w kolejce do sztachet, a dodatkowo w wolne dni jeszcze trzeba pobiegać, iść na basen czy pojeździć na rowerze. Kobiety mają o wiele prościej jeżeli chodzi o wygląd i marnują na to mniej czasu.
@alh3:
ale przecież nie musisz chodzić na siłownię. Chcesz, to chodzisz i poświęcasz na to czas. Też chodziłam i było mi szkoda czasu na dojazdy/dojścia, więc oszczędzam ten czas, ćwicząc w domu.
Nie rób z tej siłowni jakiegoś przymusu. Wielu facetów nie chodzi na siłownię, więc jakby wyliczyć średnią, to wcale nie poświęcacie więcej czasu na dbanie o siebie
@alh3: ktoś niechodzący na siłownię to brudas?
no to taka zadbana dziewczyna też może chodzić na siłkę i dbać o dietę, więc wcale nie ma tu oszczędności czasu. To jest zawsze wybór, nie przymus, więc nie wiem o co cały płacz
@LeVentLeCri:
zgadnij ile dziewczyn widuję na siłowni? Czasami 2 ale mają +30 lat a reszta to sami faceci a siłownia jest jedną z większych w moim mieście więc nie wciskaj mi tu kitu poza tym wy nic nie musicie robić, żeby fajnie wyglądać wystarczy nie jeść jak świnia i się umalować
@alh3:

żeby fajnie wyglądać wystarczy nie jeść jak świnia i się umalować


zależy od osoby

Tak samo u facetów, niektórzy nie muszą nic robić, żeby dobrze wyglądać.

Ci wszyscy faceci na siłce są tam z wyboru. Ty również, ale robisz z tego problem. Wtf
@LeVentLeCri:
zadbany facet spędza więcej czasu od kobiety na to aby dobrze wyglądać a jak nie jesteś w stanie tego pojąć to przykro mi bardzo najwidoczniej spotykałaś się tylko i wyłącznie z nierobami ale to już nie moja wina w końcu preferujecie bad boyów
@LeVentLeCri:
nie trzeba się malować aby być zadbaną kobietą bo nie jest to warunek konieczny. Jeżeli facet nic nie robi i kobieta nic nie robi to obydwoje spędzają tyle samo czasu na dbanie o siebie czyli równe 0. Jeżeli kobieta dba o siebie i facet również to facet spędza na to więcej czasu od kobiety.
@alh3:

nie trzeba się malować aby być zadbaną kobietą bo nie jest to warunek konieczny.


Zgadzam się.

Jeżeli kobieta dba o siebie i facet również to facet spędza na to więcej czasu od kobiety.


Jeden facet na dbanie o siebie będzie poświęcał 20 minut dziennie, inny cztery godziny. To samo dotyczy kobiet. Zależy, kto jak o siebie dba