Wpis z mikrobloga

Smutne jest to, że faceci muszą zapieprzać na siłownię, odpowiednio się odżywiać, prowadzić zeszyt progresyjny aby fajnie wyglądać a dziewczyna jedyne co musi zrobić to mniej jeść i się umalować. Strasznie wam współczuje mirki bo jak nie jesteście zdyscyplinowani to będziecie się tylko męczyć na tej siłowni.
#tfwnogf #przegryw #stulejacontent
a.....3 - Smutne jest to, że faceci muszą zapieprzać na siłownię, odpowiednio się odż...

źródło: comment_ENsgNALGmT3Q60onGKCb2qmMW2Ldj3sn.jpg

Pobierz
  • 117
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@alh3: No wiem ze nie musi zrobić pakera, nie o to chodzi. Po prostu nie traktuję siłki jako sport tylko jako jakieś próżne dążenie do pięknej sylwetki jako celu samego w sobie. Kiedy można robić wiele ciekawszych, bardziej rozwijających umysł, poprawiających zdrowie lub budujących relacje sportów.
@alh3: Niestety to u Ciebie bardzo słabo z myśleniem skoro Twoim zdaniem wszystkie problemy są tak łatwe do rozwiązania. Ponadto nie potrafisz zrozumieć, że wcale tak dużo kobiet na tym niejedzeniu za dobrze nie wychodzi. Skinny fat to tylko jeden ze skutków ubocznych, bo to niestety nie działa na zasadzie "mało jesz - zajebiście wyglądasz", tak pokrótce. Ale powodzenia, zobaczymy jak daleko zajdziesz w swoim rozumowaniu xD
@powiedz:
No tak siłownia nie jest ciekawa bo tam się robi tylko to samo: podnosi ciężary za to np. jeżdżenie rowerem jest super bo można pojechać gdziekolwiek do ludzi. Ty nie rozumiesz, że ćwiczenia są po to aby konserwować ciało? Ja rozumiem, że jak kupisz sobie ferrari to nie będziesz go trzymała w garażu bo po co skoro ludzie muszą zobaczyć tylko potem się nie dziw, że ktoś Ci samochód obrysował
@powiedz:
to trudno.

Jak nie dbasz o samochód i go wystawiasz na deszcz, śnieg i inne to będzie w gorszym stanie niż ten, który był garażowany. Jak nie wyślesz człowieka na np. siłownię to jego ciało też będzie w gorszym stanie i też zacznie "gnić".

@Nidor:
no tak przepraszam. Jak wiadomo zgodnie z poprawnością polityczną osoba o normalnej wadze, która będzie mniej jadła nagle zostanie chudą grubaską bo tak to
@derincon: Podrzucę tylko temat jednej z najbardziej kompetentnych osób w Polsce jeśli chodzi o siłownię, farmakologię, mity z nią związane czy wszystkie inne zagadnienia.

http://www.body-factory.pl/showthread.php?17223-Najwi%C4%99ksze-bzdury-jakie-wypisuj%C4%85-o-kalistenice-U-2015-01-26

W skrócie: wiesz czemu ci kolesie z filmików o kalistenice dobrze wyglądają? Bo targają też spore ciężary na siłowni, wbijają + dodaj do tego genetykę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli 33 w łapie to dobry wygląd to niech będzie, ale jak się
@NiebieskiGroszek: Proszę zacytuj mi w którym miejscu napisałam, że mamy #!$%@? :) Ja nie traktuję dbania o siebie jako katusze, ale op po prostu pisze bzdury, że dziewczynie wystarczy tylko makijaż do dobrego wyglądu. Kobieta musi robić szereg innych rzeczy żeby być zadbana i atrakcyjna wg powszechnie obowiązujących norm. Czemu nie czepisz się opa który się użala nad sobą?
@alh3: Wybacz jeśli źle zrozumiałam, ale z twojego wpisu wyłania się taki obraz, że traktujesz siłownię jako przykry obowiązek narzucony Ci przez okrutne społeczeństwo. A tak w ogóle, to sylwetka skinny fat to nie lewacka propaganda xDDD jak dziewczyna nie ćwiczy i jest na deficycie kalorycznym, spala zarówno tłuszcz jak i mięśnie, więc nie zejdzie do niskiego poziomu bf. Większość dziewczyn ma jakąś oponkę, boczki albo cellulit tylko maskują to pod
dziewczyna jedyne co musi zrobić to mniej jeść i się umalować


@alh3: no chyba jednak nie. W kwestii dbania o siebie różowe mają dzień w dzień do ogarnięcia niemały maraton, tymczasem my: prysznic, golarka, siłka, fajrant. Odżywiania w to nie wciągaj bo tego powinien w podobnym stopniu pilnować każdy, bez względu na płeć.
@wilku1984:
no nie wiem czy to takie proste bo siłownia wymaga jedzenia odpowiedniej ilości kalorii czyli tak średnio wychodzi 500 kcal co 3 godziny a to jest niesamowicie męczące. Łatwiej jest się raz rano umalować niż wmuszać w siebie jedzenie.
@alh3: taa? To zacznij kiedyś dzień od pełnej tapety, full opcja na 30-60min roboty. A potem zasuwaj do fryzjera na 3h j..ania się z pasemkami czy innym balejażem xD Nie zapomnij o wydepilowaniu rąk i nóg (poletzam depilator xD) i co by tu jeszcze... właśnie, natrzyj się jakimś balsamem na całej powierzchni ciała xD
Jak skończysz, została Ci już tylko symulacja okresu. Czym by tu... A właśnie: #!$%@? wałek malarski na
@wilku1984:
też o siebie dbam, kremuje się, depiluję miejsca intymne (a to nie jest takie proste bo łatwo o przycięcie wacka ( ͡° ͜ʖ ͡°))i pachy. To, że Ty tego nie robisz nie oznacza, że faceci o siebie nie dbają.