Wpis z mikrobloga

Smutne jest to, że faceci muszą zapieprzać na siłownię, odpowiednio się odżywiać, prowadzić zeszyt progresyjny aby fajnie wyglądać a dziewczyna jedyne co musi zrobić to mniej jeść i się umalować. Strasznie wam współczuje mirki bo jak nie jesteście zdyscyplinowani to będziecie się tylko męczyć na tej siłowni.
#tfwnogf #przegryw #stulejacontent
a.....3 - Smutne jest to, że faceci muszą zapieprzać na siłownię, odpowiednio się odż...

źródło: comment_ENsgNALGmT3Q60onGKCb2qmMW2Ldj3sn.jpg

Pobierz
  • 117
@derincon:
nie rozumiesz, że jak będziesz sobie tylko biegał i robił pompki to sobie zrobisz krzywdę bo brakuje Ci ćwiczeń na inne partie ciała? Nie wszyscy muszą się na tym znać dlatego jest ktoś taki jak trener personalny. Mimo wszystko dziewczyna nikogo takiego nie musi szukać one po prostu zupełnie nic nie muszą robić poza umalowaniem się co jest chore.
@alh3 #!$%@? głupoty! Serio, chłopie zastanów się. Nie masz racji. Nie chcę mi się wdawac w polemikę. Biegajac możesz sobie skręcić kostkę jak źle staniesz a od pompek też sobie krzywdy nie możesz zrobić. Są inne ćwiczenia które w domu możesz robić. One też potrzebują się ruszyć żeby ładnie wyglądać itd. Więc albo jesteś trolem, albo masz samoocenę równa 0
@Ignac96:
a czy ja piszę, że trzeba być nie wiadomo jakim pakerem? #!$%@? mać wystarczy być brzydkim debilem, który spędza każdy weekend na dyskotece i już możesz sobie poruchać. Rzecz w tym, że dziewczyna nie musi robić zupełnie nic poza tapetowaniem gęby aby fajnie wyglądać a facet musi włożyć w to sporo wysiłku.
@derincon:
Ale musisz się na tym znać bo jak będziesz wykonywał ćwiczenia nieprawidłowo to i tak gówno Ci to da a samemu ciężko rozkminić czy się wykonuje prawidłowo czy nie. Poza tym nie muszę o niczym czytać bo sam zapieprzam na siłownię mimo, że mi się nie chce.

no #!$%@? jak gruba locha się umaluje dalej jest Gruba, nie czaisz?! Gruby facet jak założy koszule i się uczesze dalej jest #!$%@?
a.....3 - @derincon: 
Ale musisz się na tym znać bo jak będziesz wykonywał ćwiczenia...

źródło: comment_kQoJUaqBeWnNLTZhaoNT44MGp7fagXIy.jpg

Pobierz
@alh3: Jesteś jebnięty xD
Parę Twoich wpisów i już Ci z miejsca mogę powiedzieć, że jesteś samotny przez swój #!$%@? charakter i mizoginistyczne podejście do kobiet ale nie przetłumaczysz, bo każda wymówka jest dobra, aby nie zacząć robić czegoś z tym w czym leży problem. Poza tym, nie wystarczy "tylko nie jeść". Jedzenie może być uzależnieniem jak wszystko inne, niektórym ciężko go sobie odmawiać w większych ilościach i o ile brzmi
@alh3 no Nie dogadamy się. Z fartem elo! Masz swoje zdanie ja swoje! Ćwiczę kalistenike i wyglądam lepiej i krzywda się nie stała mi, wszystko wiem z internetu.
@Nidor:
Można wszystko rzucić z dnia na dzień nawet możesz przestać jeść chleb i zastąpić go choćby ryżem. Jak przestać dużo jeść? To proste jak masz problem z jedzeniem to zacznij rozdawać pieniądze na ulicy i sobie zostaw powiedzmy te 10 zł albo taką kwotę za którą się po prostu nie nażresz na świnia i TADAM właśnie problem z nadmiernym jedzeniem został rozwiązany ohh jakie to było trudne. Wystarczy nic nie