Wpis z mikrobloga

@alh3: co ty opowiadasz. siłownia to wymysł ostatnich kilkunastu lat. wcześniej ludzie żyli dobrze wygladali bez tego. Nie daj sobie wmówić jak masz żyć.
  • Odpowiedz
@Pan_Mirek:
nie wymaga dyscypliny bo wystarczy nic nie robić i automatycznie jesz mniej. To jedzenie czegokolwiek wymaga wysiłku bo jednak musisz kupić te produkty i sobie je odpowiednio przyrządzić
  • Odpowiedz
@alh3: Był taki obrazek, że miałeś do wyboru 3 poziomy trudności
Najłatwiejszy - Ameryka, eu zach.
Średni - Polska, eu. cent
Trudny - Afryka i inne

Potem po wybraniu poziomu przez miejsce urodzenia, wybierałeś poziom trudności grania postacią
Kobieta - łatwy
Mężczyzna -Trudny
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@alh3: Dziewczyna jak będzie mniej jeść, to może i będzie szczupła, ale i tak będzie skinny fatem w większości przypadków... Musimy ogarniać fryzurę, ubiór, stan cery, wypadałoby też mieć estetyczne paznokcie, a w gorące dni również musimy się depilować.
  • Odpowiedz
@hasztag_andrzej:
nie tyle napakowanych co po prostu normalnie wyglądających facetów. Wolisz patrzeć na płaski brzuch czy jednak na lekki zarys kaloryfera? Nie trzeba nie wiadomo mieć jaką dietę, żeby dobrze wyglądać ale mimo wszystko to wymaga wysiłku.

@tsssuu:
a my nie musimy dbać o fryzurę, chodzimy przecież na golasa a na mordzie mamy pryszcze. Faceci robią wszystko co wy + jeszcze muszą się męczyć w kuchni i na siłowni.
  • Odpowiedz
@alh3: Z tego co mi wiadomo większość facetów nie ćwiczy siłowo, a jakoś mają partnerki. :)
Nie wydaje mi się, żeby faceci dbali o paznokcie i golili się za każdym razem, jak chcą założyć krótkie spodnie czy koszulkę bez rękawów. xD
  • Odpowiedz
@alh3: Rany no wiadomo, że lepiej, jak ktoś ma trochę zarysu mięśnia. Co nie zmienia faktu, że jak popatrzę na piękne kobiety, jakie znam i ich partnerów, to odsetek tych wyrzeźbionych jest mniej więcej taki, jak w ogóle społeczeństwa.
  • Odpowiedz
Mówię o normalnie zdrowo wyglądającym ciele bez brzuszka alkoholika z lekkim zarysem mięśni


@alh3: I do tego trzeba się katować siłownią i dietą? xD Zresztą lekki brzuszek nikomu jeszcze nie zaszkodził.
  • Odpowiedz
@tsssuu:
i to jest chore bo dziewczyny posługują się emocjami a nie rozumem przy wyborze partnera dlatego też brzydki niski Kuba imprezowicz ma większe szanse od dbającego o siebie faceta introwertyka. Co do paznokci zawsze je równo obcinam a raz na tydzień usuwam ewentualne wystające skórki (każdy normalny chyba tak robi).

i golili się za każdym razem, jak chcą założyć krótkie spodnie czy koszulkę bez rękawów. xD

ja się depiluję regularnie
  • Odpowiedz
wypadałoby też mieć estetyczne paznokcie


@tsssuu: Niekoniecznie. Nie wiem dlaczego różowym się uroiło że w ogóle zwracamy uwagę jak macie umalowane paznokcie. To jest ostatnia rzecz na której zwracam uwagę (o ile w ogóle) u kobiety ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@alh3: > i to jest chore bo dziewczyny posługują się emocjami a nie rozumem przy wyborze partnera dlatego też brzydki niski Kuba imprezowicz ma większe szanse od dbającego o siebie faceta introwertyka.
To źle, że dziewczyna jest z facetem, którego kocha i nie zwraca uwagi na jego wady w wyglądzie? xD Nie sądziłam że kiedyś coś takiego na wykopie przeczytam xDDD
  • Odpowiedz
@tsssuu:
jeśli uważasz, że nie ma nic złego w kochaniu alkoholika, który ją bije przysłowiowym taboretem po twarzy a do tego zdradza to współczuję. Miłość to tylko reakcja chemiczna w mózgu także prędzej czy później przeminie.
  • Odpowiedz