Wpis z mikrobloga

#tinder #podrywajzwykopem #badoo #przegryw #wychodzezprzegrywu #podrywajzwykopem #zwiazki

Siemka wiec tak o kolei opisze wam moja historie.Wychodze z przegrywu lvl 23 lata nigdy nie mialem dzieczyny, nie calowalem sie itp no i zalozylem sobie badoo, zbyt piekny nie jestem to nie miale duzo matchow kilka jedynie na kilka tysiecy polubionych przezemnie kobiet, no i pewnego dnia zrobilo mi pare z taka normalna dziewczyna troszke przy kosci tak z 3,5/10 20lvl mysle a napisze co mi szkodzi :P wypalilem tekstem Hej jak Ci mija wieczor? :) Az dziw ze odpisala no i tak pisalismy sobie ,zaproponowalem spotkanie ona sie zgodzila. Umowilismy sie w kawiarni na kawe jak tam szedlem to myslalem ze mi serce wyskoczy z nerwow, w sumie nic dziwnego bo w zycu bylem tylko na 2 randkach a ostatnia to byla w 3 technikum... no i tak ide, dostalem sms ze czeka na mnie przed wejsciem juz, szukam jej faktycznie stoi jakas dzieczyna przed wejsciem ale nie podobna do tej z badoo , z 20 kg mniej niz na zdjeciach, ladnie ubrana ,zgrabna kurde z 7/10 albo wiecej. A #!$%@? ide do niej najwyzej bedzie pomylka ;d Podchodze do niej ona odrazu Hej i daje buziaka w policzek :) Mowie jej ze na zdjeciach calkiem inaczej wygladala a ona mowi ze tak wygladala 2 lata temu ale zaczela cwiczyc i poprostu bardziej dbac o siebie ;p a na badoo rzadko siedzi to nie chcialo jej sie zmieniac :D No i poszlismy na ta kawe dzieczyna normalna , pogadana mowila ze podobam sie jej, 2 godziny zlecialo jak 15 minut z nia, na zakonczenie odprowadzilem ja jeszcze to sama zaproponowala nastepna randke :) proaktycznie caly czas piszemy ze soba, gadamy przez tel tematy sie nie koncza :D pisze ze mysli o mnie caly czas ja tak samo nie moge o niej przestac myslec. Dzisia mamy 2 stotkanie :) I tak mirki potrzebuje rady bo mysle zeby jej kupic jakies rafaello albo kwiaty i czy to dobry pomysl no i mysle zeby ja pocalowac na zakonczenie ale nie tak w policzek tylko juz tak w usta no i czy to nie za wczesnie na 2 spotkaniu,nie chce nic zepsuc :) pozdrro:D
  • 26
@damianj4:

Jeżeli odbierasz ją z domu to możesz kupić jakiegoś pojedynczego kwiata to ona od razu sobie zostawi w mieszkaniu i nie będzie musiała z nim łazić bo to niewygodne :D

Inaczej to może lepiej nie :)

Z całowaniem to nie myśl za bardzo bo się będziesz stresował. Jak będzie okazja to będziesz wiedział :)
@damianj4: Nie całuj jej na pożegnanie, tylko podczas randki, jak będzie między wami jakieś napięcie seksualne.
+ Taki protip, cisza jest idealna, żeby zbudować to napięcie, nie próbuj go rozładować jakimiś "śmiesznymi żartami xD"
Elo elo nowe wiesci :D nic jej nie kupilem,jak radziliscie i jakos w polowie randki chyba nie wyczulem momentu i chcialem ja pocalowac ale odchylila glowe :p nie przejelem sie tym tylko dalej dzialalem tak samo ;d sprobowalem znowu za jakis czas no i poszlo :D powiedziala ze chyba dawno sie nie calowalem, na co ja jej ze no wyszedlem z wprawy chyba haha co jej mialem powiedziec ze nigdy :D #!$%@?
potrzebuje porady, dzisiaj byla nasza 4 randka :) wszystko idzie w jak najlepszym kierunku, seksow nie bylo jak narazie , calujemy sie tylko i jakies tam macaki :P Siedzielismy razem w parku wieczorkiem i tak pomyslalem zeby zapytac sie jej czy chciala by zostac moja dziewczyna ale jakos nie wiem wydaje mi sie ze za wczesnie, zapytac sie na nastepnej randce? :0
@damianj4: szczerze mowiac nie mialem nigdy takiej sytuacji ale jak juz mialbym pytac o takie cos to jak juz bedziesz czul sie przy niej zajebiscie komfortowo i otwarty i z dupy zapytasz czy my juz razem jestesmy czy jeszcze nie czaisz