Wpis z mikrobloga

Postrzeganie mężczyzn w 21 wieku.

Zaprezentuje pewien komentarz z Rakowej stronki na Pejsbuku "Oczami Mężczyzny"

Wstyd mi za nas, za facetów. Wybaczcie, że to napiszę ale 90% z nas to mentalni idioci. Ludzie bez jakiejkolwiek wrażliwości, dumnie noszący głowę w chmurach. Durnie regularnie trujący życie innych osób, którzy myślą, że tak właśnie powinno wyglądać życie i relacja dwojga najbliższych sobie osób. To przerażające.

Może nie powinienem tak pisać, ale co innego mam pomyśleć o ludziach, którzy zamiast starać się pielęgnować swoją miłość, dawać swoje zaangażowanie, swój czas i obecność mają to wszystko po prostu w dupie? Jak mam nazwać mężczyzną kogoś kto zamiast kupić kwiaty lub zabrać swoją kobietę na kolację, kawę, do kina, na łyżwy, gdziekolwiek woli kupić sobie czteropak piwa, rozłożyć swoją dupę na kanapie i oglądać mecz? Jak ma mi nie być wstyd za faceta, który nie potrafi porozmawiać ze swoją kobietą, nie chce jej wysłuchać i nie spyta nawet jak jej minął dzień? O przytuleniu, pomocy i daniu do zrozumienia, że zawsze może na niego liczyć nawet nie ma co marzyć.

Normalnością powinny być codzienne gesty, pokazywanie że to właśnie Ty jesteś dla mnie najważniejsza, że z każdym dniem kocham Cię coraz bardziej i każdego dnia chcę sprawiać by pojawiał się na Twojej twarzy uśmiech. Tak być powinno. Jednak okazuje się, że już nawet drobne gesty od czasu do czasu w większości wypadków są problemem. Jest obojętność, cisza, zaniedbanie…

Teraz trzeba bardzo ostrożnie z używaniem wyrazu „mężczyzna”.

THE END

Sypią się komentarze w stylu "

Prawdziwych mężczyzn już jest niewielu a w niektórych rejonach Polski to już chyba wyginęli" .

"Teraz nie ma mężczyzn są tylko CHŁOPTASIE"

"Jak dla mnie w dzisiejszych czasach "mężczyźni" nie są w stanie podjąć konkretnych decyzji, liczą, że wszystko jakoś samo się ułoży. Odnoszę wrażenie, że nie wiedzą czego chcą a najważniejszą osobą w ich życiu zawsze będzie mamusia..."

I Wiecie co mnie #!$%@? ? Że to ZAWSZE facet jest ten najgorszy. To przez niego rozpadają się związki to jego wina. Bo nie potrafił się zająć , bo się nie starał , bo za mało energii włożył w związek. I ogólnie ja jestem Bidna , pokrzywdzona i w ogóle. Zdaje sobie sprawę że zdarzają się tzw #!$%@? albo kolesie których życie i rzeczywistość przewyższa ale no do #!$%@?.

PRZERAŻA mnie sposób myślenia większej części kobiet. BĄDZ #!$%@? ANIMATOREM JEJ ŻYCIA.Skacz , zginaj się , rób pajacyki. #!$%@? je kwiatami , żarciem , winem. Nie pozwól jej się nudzić! Ty jesteś facetem i masz poświęcić jej cały swój #!$%@? czas. Dobrze zarabiaj , pracuj - ale nie do póznych godzin bo jeszcze musisz zająć się #!$%@? Królewną. Bądz ładny , przystojny , inteligentny , szarmancki , dżentelmeński W OGÓLE PRZE #!$%@?( ͡° ͜ʖ ͡°) Fura , skóra i fryzura - jak to mawiał Radek Majdan.MASZ O WSZYSTKO ZADBAĆ. Masz się dwoić i troić by zadowolić swoją lube.A ja se teraz poleżę i będę pierdzieć w kanape MENSZCZYZNO.

28 lat chodzę po tej ziemi i wiele rzeczy widziałem. Nie zaprzeczę , zdarzały się przypadki kiedy to facet okazywał się #!$%@? , ale jeszcze częściej się zdarzało że to właśnie KOBIETA #!$%@?ła "sprawę" na całej linii i jeszcze wini o to faceta xD

Mam sporo koleżanek które dość często mi się zwierzają ze swoich SMUTASÓW MIŁOSNYCH. No bo byłam z Piotrkiem na randce. Ogólnie wszystko spoko , schludny , przystojny , zabawny , inteligentny. Byliśmy tu i tam i w ogóle fajnie ale to nie to. No to powiedz mi co Ci w nim nie pasuje ? Pije dużo - no nie ? , kobieciarz ? - raczej nie , sprawia wrażenie ułożonego i takiego co szuka kobiety na stałe. No to może #!$%@? charakter ? - Nie no jego charakter mi odpowiada jak najbardziej ? TO CO JEST Z NIM NIE TAK #!$%@? ? eeee SAMA NIE WIEM XD NIE BĘDĘ CHODZIĆ Z BYLE KIM XD

Drogie Panie , apel do was. Wiecie jaki jest zajebisty przepis na dobry związek i posiadanie na prawdę fajnego mężczyzny ? Przestańcie być takie #!$%@? roszczeniowe i nie zachowujcie się jak #!$%@? księżniczki. Wkładajcie w to więcej serca i zaangażowania. Właśnie to zaangażowanie musi być w miarę wyrównane , najlepiej 50/50 a nie #!$%@? 99/1. Nie oczekujcie że facet wszystko zrobi , wszystkim się zajmie i o wszystkim będzie myślał. Pomóżcie mu trochę, razem szukajcie ciekawych form spędzanie ze sobą czasu , dbajcie o siebie nawzajem.Niech jedna i jak druga strona dokłada cegiełkę do tego związku.Nie bawcie się w #!$%@? gry DOMYŚL SIĘ , jest problem to od razu walcie prosto z mostu. Wyrzucie z głowy to przekonanie że to FACET w 100% ma zdobywać kobietę i o wszystko zadbać. Zdobywajcie się , ale razem.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #logikarozowychpaskow #gorzkiezale #heheszki
WegierskiAzbest - Postrzeganie mężczyzn w 21 wieku. 

Zaprezentuje pewien komentarz...

źródło: comment_Ve0r5CXqfsyb2vaCAyu2u3xcj7V4wp35.jpg

Pobierz
  • 122
Drogie Panie , apel do was. Wiecie jaki jest zajebisty przepis na dobry związek i posiadanie na prawdę fajnego mężczyzny ? Przestańcie być takie #!$%@? roszczeniowe i nie zachowujcie się jak #!$%@? księżniczki. Wkładajcie w to więcej serca i zaangażowania. Właśnie to zaangażowanie musi być w miarę wyrównane , najlepiej 50/50 a nie #!$%@? 99/1. Nie oczekujcie że facet wszystko zrobi , wszystkim się zajmie i o wszystkim będzie myślał. Pomóżcie mu
@WegierskiAzbest: Ale no słuchaj kurde co da Ci facet, który non stop Ci prawi komplementy, zasypuje prezentami, wychowuje Ciebie jak jakieś jajo? Dla mnie to wszystko farsa i robienie na pokaz. Przecież to wszystko potem powszednieje. Ważne oczywiście, by o siebie dbać obopólnie i robić jakieś miłe przyjemności, ale no nie cały czas! Jak dostaniesz komplement z głębi serca to wiesz, że jest prawdziwy. Prezent od ukochanej osoby z chęci a
@WegierskiAzbest: Nie czytam tego typu durnowatych stron. To nie jest dla mężczyzn. Takie rzeczy tworzy jakiś stulejarz, który nie ma pojęcia o kobietach... lub kobieta. Tylko i wyłącznie dla kobiet. Dla tych rozgoryczonych j rozczarowanych własnym życiem. Takimi tekstami autor wmawia im, że to nie one są #!$%@?, ale wszyscy mężczyźni. One się cieszą, bo ktoś pisze to, co chcą czytać.
@Hanyu: z mojego doświadczenia, problemy stanowią jednak 2/3 związku, #!$%@? związki może, fakt. Wole dobrze spędzić czas solo lub wyjść do znajomych, pojechać gdzieś na spontanie itp, w związku zaczyna się robienie kompromisów, wybrzydzanie, jak coś nie pójdzie po myśli od razu fochy jakieś itp. prawda jest taka że ja się nie nadaje do związku a różowe w moim wieku mają tak nasrane w głowie że witki opadajo (27 lat mam)
@WegierskiAzbest:
Nie wiem do końca czym się przejmujesz. Taki facet jakim chce być autor tych wypocin i tak nie jest atrakcyjny z punktu widzenia współczesnych kobiet, powiedziałbym nawet, że z duża szansą zostanie uznany za stulejarza, w dodatku nieświadomego swojego #!$%@? xD.
@WegierskiAzbest: Ale dlaczego piszesz zaraz, ze wiekszosc kobiet mysli tak jak w tym debilnym tekscie? Przeciez to jest tak samo rakowe z tak samo dennymi komentarzami jak wylewy co niektorych tutaj o tym jak to kobiety w dzisiejszych czasach to egoistyczne ksiezniczki nie zdolne do wyzszych uczuc.
Ja przebywajac na wykopie mam wrazenie, ze za cale zle tego swiata odpowiadaja wlasnie kobiety a jak jakas rozowa postanowi temu zaprzeczyc to odrazu
@Faraday
@WegierskiAzbest O to to! Ile to moich moich znajomych płci żeńskiej lajkuje posty z tego fanpage'a, jak czasem przeczytam, co autor pisze, to jest to tylko i wyłącznie głaskanie kobiet po główce i właśnie utwierdzanie ich w przekonaniu, że z nimi jest wszystko w porządku.
Każdy facet który by postępował zgodnie z "radami" możliwe że nawet by się nie załapał na friendzone xD
@WegierskiAzbest Ogólnie to nie ma co się przejmować takimi wpisami czy komentarzami. U kobiet jest tak, że to co myślą, mówią i robią to cztery różne rzeczy, więc nic dziwnego by nie było gdyby lajkowaly takie głupoty tylko dla siebie a popuszcza szpary typowemu łobuzowi, który będzie miał na nie #!$%@?.