Wpis z mikrobloga

@stopmanipulacji1111: wszystkiego nie usuniesz. Zawsze się coś przeoczy, nie ważne jak dokładnie myjesz coś tam zawsze zostanie. Mnie ta sprawa pali tak samo mocno jak Ciebie. Tylko punkt początkowy mamy inny. Ja nie mogę oglądać tego popapranego nagrania bo mnie krew zalewa. Gdybym to ja dostał taki telefon, to jak mi Bóg miły, zdematerializował bym się z domu, pojawił w Egipcie, zagryzł kogo trzeba i ponownie pojawił w domu. Koniec.
  • Odpowiedz
@drobnypijaczek: Nawet nie wiesz jak zbieżne mamy podejście...tylko się powstrzymuję, dla dobra sprawy. Szukam tego, co namacalne, żeby nie można było odrzucić przynajmniej czystej logiki, co prawda nasz wymiar niesprawiedliwości robi to notorycznie, i ma to w d..., co wyborca myśli, bo ich nie wybieramy....a szkoda...jakby taki sędzia musiał zasłużyć na to zaszczytne stanowisko...Tak więc, wyszukuję tych punktów zaczepienia, na które prok jeleniogórska i tak ślepa jak kret, ale ten
  • Odpowiedz
połączenie przez fb, Messengerem czy czymś podobnym


@33t: To jest po prostu FaceTime / CallKit iOS'a. Proszę sobie zobaczyć dokładnie na pozycji 0:37 - gdy odbierze połączenie (ikonka zmieni się na "czerwoną słuchawkę") to na ułamek sekundy (aż wideo znów przełączy się na pełny ekran) pojawiają się nad nią dwa rzędy ikon do zarządzania aktywnym połączeniem (wyciszanie mikrofonu, przełączanie kamerka/głos, przełączanie głośnik/słuchawka, pokazywanie klawiatury telefonicznej, itp.). Układ jest taki jak standardowego FaceTime'a. Może się odrobinę różnić szczegółami (np. czcionką i jej położeniem albo rozmieszczeniem ikonek), bo oni co wersja iOSa to coś tam w tym zmieniają. Ale sam design od razu można rozpoznać.

Natomiast fakt jest taki, że FaceTime obsługuje konta wielu różnych usług VoIP / messenger, więc nie wiadomo przez jaką konkretnie usługę (np. Viber czy Skype) szło to połączenie. To jest zwykle tam napisane małą czcionką (np. "Skype call") ale tego się z tak kiepskiej jakości wideo nie
  • Odpowiedz
Acha, i jeszcze jedna rzecz. Proszę sobie zrobić pauzę na filmie i dokładnie obejrzeć te ikonki do zarządzania połączeniem widoczne nad czerwoną słuchawką przez ułamek sekundy na czasie 0:37 (dla wygody załączam zrzut ekranu) a następnie porównać je z tym screenem:

https://www.imore.com/sites/imore.com/files/styles/xlarge/public/field/image/2016/06/Phone-app-iphone-undo-mute-screens-01.jpeg

Jak widać, na filmie zaznaczona (wypełniona na biało) jest tylko prawa ikonka w górnym rzędzie - ikonka aktywacji głośnika (tryb głośnomówiący). Ikona środkowa w dolnym rzędzie jest NIEAKTYWNA, a to jest ikonka "FaceTime" czyli aktywująca kamerkę/wideopołączenie
gigaset - Acha, i jeszcze jedna rzecz. Proszę sobie zrobić pauzę na filmie i dokładni...

źródło: comment_HuryN5187rqttUzRTYc3CdjdEPP589hx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@1ncogn1t0r: Gość nacisnął LEWĄ ikonkę ("Accept") a nie środkową. Widać od 0:33 - najpierw klika lewą, potem jeszcze raz próbuje, a dopiero potem przesuwa nad środkową i w tym momencie zaskakuje to naciśnięcie LEWEJ.

Ten telefon ma takie straszne LAGI - działa z dużym spowolnieniem, bo obciąża go wideorozmowa. Dobrze to widać po tym jak w chwili gdy dzwoni Złoty to dobre 2-3 sekundy schodzi zanim zniknie miniaturka ciapatego i
  • Odpowiedz
@1ncogn1t0r: To ty się kompromitujesz, trollu. Wszystko wyraźnie widać na filmie i każdy może sam sprawdzić, więc komu kit chcesz wcisnąć? Ślepemu? 0:33-0:34 dwukrotnie najeżdża palcem na LEWĄ ikonę, a dopiero 0:35 przesuwa palec nad środkową i w tym samym momencie wskakuje czerwona słuchawka, bo ten telefon ma opóźnienia jak ZX Spectrum przez tą wideorozmowę w tle, więc wszystko na nim załapuje po paru sekundach. Dokładnie tak samo dobre 2
  • Odpowiedz
@gigaset: Zrób sobie eksperyment: zadzwoń do siebie w trakcie innego połączenia, zrób to samo co zrobił Markus i zobaczysz co się stanie. A później wróć tutaj i przeproś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@1ncogn1t0r: W takim razie bujaj się na drzewo. Bezczelnie unikasz odpowiedzi na dwa proste pytania to idź dyskutować z psami pod śmietnikiem a nie z normalnymi ludźmi.

Czarna lista + 1, z innymi trollami. Żegnam.
  • Odpowiedz
Eeech...... chyba z dobry miesiąc tu z obrzydzenia nie zaglądałem bo jak tylko sobie przypomniałem ten masowy trolling to mnie odrzucało na samą myśl. Ale jak widać nic się tu nie zmieniło, poza nickami tych na dyżurze. Jak się nie dało z normalnymi ludźmi dyskutować tak nadal się nie da, bo z miejsca w każdym wątku wypełza taki jamochłon i rozwala każdą dyskusję wykwitami swojej elokwencji typu "nie stać cię na ajwajfona
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: Poprzedni wpis mi się zaadresował przez pomyłkę do "kolegi" m4sturb4t0ra zamiast do Ciebie (nie w to "Odpowiedz" kliknąłem co trzeba) i nie zauważyłem tego na czas żeby zmienić, więc muszę jeszcze raz:

Nie tyle strategia działa, co po prostu nie zamierzam karmić padliny, bo szkoda nerwów i czasu a efekt żaden. Pewnie taki jeden z drugim jest opłacany od aktywności, więc nie warto im dochodów nakręcać - najlepiej totalnie
  • Odpowiedz
@gigaset: Ciekawa analiza. Jak ci sie jeszcez chce to mam takei pytanie. Podobno członek klanu Złotopolskich rozmawiał z Marcosem z pod hotelu gdzie odbyła sie ta rozmowa. Były wpisy na ten temat ze wczesniej rozmwaiali. Czy jeżeli on rozmawiał z tego samego miejsca to nie powinno jakoś tam sprzęgać?
Drugie pytanie do wszystkich zainteresowanych. Po co miałby to robić? Nie słyszał co dziewczyna mowiła? Sprawdzał co mówi Marcos? A może
  • Odpowiedz