Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wołam #niebieskiepaski (opinie różowych mnie nie obchodzi mi mnie zaraz zjedzą jaki to ku**a c-----y nie jestem i do d--y, a tylko faceci zrozumieją o co mi chodzi).
Napisze krótko: obecnie mam trzecią dziewczynę (pierwsza - byłem z nią 1,5 roku (rozdziewiczyłem), druga - byłem z nią 3 lata (rozdziewiczyłem, prawie się oświadczyłem gdybym miesiąc przed nie dowiedział się że #bolecnaboku).
Obecnie jestem z cudowną dziewczyną, najładniejsza 12/10, super charakter, kochana, cudowna, idealna. no własnie... idealna. (dodam że ja lvl 22 ona lvl 21) No właśnie... idealna. Moja luba pracuje w męskiej firmie i miała boya... i tu się zaczyna. w skrócie:
- obcokrajowiec, lvl sama mi nie chce powiedzieć bo "nie pamięta" (XD) (coś że +5 do jej lvl), kiedy byli razem? "nie pamiętam" (XD), ile z nim była? "nie pamietam, coś około miesiąca, może dwóch" (xD), wiem że straciła z nim dziewictwo. Po kilku informacjach od niej wyciągniętych znalazłem gnoja na fb. (na c--j to ukrywać, nie rozumiem tego. druga połówka powinna wiedzieć o nas wszystko, nawet najgorszą prawdę a nie ją ukrywać, tak też jej mówiłem ale c--j, kamień w wodę) ale teraz tak:
męczy mnie to że:
- dała mu po miesiącu (podobno znali się z 6 miesięcy i on jej bardzo pomógł),
- że to nie ja jestem ten jedyny (mimo że ja se dupiłem z 500 razy, ona tylko raz #logikaniebieskichpaskow
- że jakiś k---a prawie 30 latek ruchał moją dziewczyne, c--j że raz ale raz
- mówi że nie doszła i że to była 3 minutówka, no dobra k---a ale jednak on w niej był
- mówi że żałuje tego, ale trzeba się z tym pogodzić i żyć dalej

Mirki, męcze się od maja z tymi myślami, rozmawiałem z nią na ten temat i jak tylko zaczynam to płacze że to tego wracam, rozumiem ranie ją tym ale czemu różowe tak ukrywają przeszłość. Raz wszystko powiedzieć i #w------e ! Proste. a teraz jesli chodzi o mnie. Czemu mnie to k---a męczy. Co chwile mam wizje jak się k---a pieprzyli, jak to musiało wyglądać i to mnie boli bo uważam że gościu zgarnął to, co dziewczyna ma najcenniejsze co tylko może dać. dziewictwo, tak bla bla bla nie mówie tu o miłości itp itd tylko o samym fakcie. Kocham ją ale te wszystkie myśli przysłaniają mi miłość do niej. Zaczęło mnie to boleć po 2 miesiącach związku. tak k---a nagle z d--y. z dnia na dzień.

Mirasy help k---a. Co ja mam zrobić, nie wiem k---a podymać se inną i mi przejdzie? #heheszki czy k---a co. bo ja już nie wiem. męcze się z tym z 4 miesiące no i ni c--j nie umiem sobie z tym poradzić.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: ale ty głupi jesteś. Normalny związek to nie jest, w normalnym związku szanujesz to, że ktoś był wcześniej, bo liczy się to, co jest teraz. Męcz dalej laskę, oby cię rzuciła szybciej niż później, bo jesteś połączeniem stalkera z kijwieczym.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ruchał ją przed tobą, pogódź się z tym albo zacznij ogarniać bo swoją zazdrością s---------z ten związek. Gwarantuje ci że ruchał ją na pewno częściej niż jeden raz tylko ci tak powiedziała, odpowiada ci "nie pamiętam" bo jesteś zazdrosnym chujkiem i ona o tym wie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja p------e chłopie. na c--j ci to wiedzieć? co z tego będziesz miał? a jak się okaże że miał większą pytę i cię kompleksy zjedzą? chcesz wiedzieć czy był lepszy w łóżku? porównywać się z nim? żeby czuć się lepiej albo gorzej? no i na c--j ci t dziewica?
  • Odpowiedz
MetalowySadysta: Ja sądzę, że to jednak nie jest zarzutka bo miałem podobnie. Po 3 dziewicach nagle dziewczyna, która już z kimś spała. Ogólnie ciężko mi ją było nawet całować, ale pewnego razu trochę za dużo wypiłem i się stało, a na drugi dzień jak ręką odjął.
Jednak to, że był to jakiś obcokrajowiec, to nie wiem czy bym dał radę się z nią spotykać.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}
  • Odpowiedz