Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dzejzon:
Jakbym czytał o swojej przyszłej żonie i teściowej. Twojej mamusi też się usta nie zamykają i trajkota, ile wlezie? Bo ja przerabiam to, ilekroć jestem u Kasi w domu i przypadkiem trafię w zasięg słuchu.

Niemniej – znaleźć taką żonę, to jak wygrać z rakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@buczubuczu ano nie chwaląc się, mma bardzo fajną relację z żoną. Podobamy się sobie, mamy podobne poczucie humoru, lubimy strasznie dużo tycj samych rzeczy, a jednoczesnie jesteśmy jka ogień i woda. Klocimy się krotko acz intensywnie, jednocześnie stoimy za sobą murem choćby nie wiem co. Jesteśmy swoją opoką, brnąc przez ten smutny jak #!$%@? świat.
A tesciowa to kawał cholery. Wszystko robimy źle. ABSOLUTNIE wszystko ;)
@dzejzon: Super Mirku, że masz tak dobrą relację z żoną, ja też mam taką z moim mężem i wiem jaka to wielka wartość. Też często się sprzeczamy ale szybko godzimy, nie ma cichych dni, jest przede wszystkim przyjaźń i radość z przebywania ze sobą. Oczywiscie udany zwiazek to też duzo pracy i walki z wlasnym egoizmem. Życzę Ci wielu lat udanego małżeństwa i szczęścia przy boku żony. A tesciowa... z nimi
@dzejzon: Najważniejsze że ma odcieta pepowinę i traktuje Was jako jedność- w sensie nie czuje się bardziej związana z matką a z Tobą i stawia Ciebie na pierwszym miejscu.
My jeszcze nie jestesmy starymi wyjadaczami, ponad 4 lata w malzenstwie, a przed ślubem znalismy się tylko 9 miesięcy więc staż krotki. Ale już jeden kryzys za nami dzięki Bogu, musieliśmy nauczyć się komunikacji i odpowiedzialności za swoje słowa i czyny. Mamy