Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak sobie poradzić z pewną sytuacją?

Otóż mam 23 lata. Jestem niewierzący. Po wielu długich przemyśleniach doszedłem do wniosku, że nie byłbym w stanie związać się z nikim innym aniżeli dziewicą. To właśnie ta niewinność, to, że dziewczyna to właśnie mnie ofiaruje tą ważna dla niej rzecz, mnie strasznie rajcuje. Perspektywa odkrywania się nawzajem i tak dalej jest dla mnie bardzo pociągająca. Osoba doświadczona nie jest dla mnie wartościowa, coś jak tinderowe 180cm+. Oczywiście nie tylko to, bo też i wygląd zewnętrzny oraz wnętrze, nadawanie na tych samych falach. Chciałbym, aby taki związek był na całe życie. Ale do czego zmierzam....

Nie wyobrażam sobie, ażeby moja partnerka miała kogokolwiek przede mną. Nie potrafiłbym takiej osobie zaufać, po prostu. Jestem zdania, że skoro straciła cnotę z chadem to niech się z nim zwiąże, a nie zawraca interes normalnym chłopakom, m. in. mnie.

Czasem piszę na różnych czatach z dziewczynami i nawet kiedy jest fajnie i w ogóle to kiedy dowiaduję się, że np. się z kimś ruchała to po prostu od razu czar pryska i nie mam dalej ochoty z nią konwersować i tracić na nią czasu.
Gdzie szukać w dzisiejszym świecie takich osób?
Co wg was powinienem zrobić? Pewnie większość z was uzna to za gówno problem, ale mój mózg mi tak mówi i nie zmienię tego, bo znam swoją wartość.
To nie bait!
#niebieskiepaski , #rozowepaski, #zwiazkii, #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 62
PlujacaRozowypasek: Trwaj dalej w swoich przekonaniach. Ja swoją kobietę, która jest obecnie moją żoną znalazłem w wieku 29 lat. Warto było czekać. Nie słuchaj tych porad że jesteś paranoikiem, że to nowoczesność jak się z kimś sypia itp. Weź się za robienie pieniędzy w tym czasie, zarób duże, rozkręć jakiś biznes itp, i będziesz widział piękny ból dupy tych wszystkich kobiet co sypiały z sebixami, ale to nie to, to normalne
WybuchowaKreatura: Ja rozumiem tylko przypadek kiedy mężczyzna jest wierzący i dlatego chce dziewicę - to ma sens, bo zgodnie z religią trzeba czekać do ślubu. Ty chcesz dziewice, bo jesteś 23letnim nieruchającym prawiczkiem przegrywem z kompleksami jak stąd do Ciechocinka. Żadna nie będzie czekać na kogoś takiego. Poza tym ludzie nie uprawiaja seksu tylko dla samego ruchania, czasami po prostu kogoś kochają i wtedy to naturalne w związku.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}
WybuchowySzejk: Ważna jest czystość słowa. Ktoś tutaj napisał że ludzie idą do łóżka nie dla samego ruchania tylko bo są w związku i kogoś kochają. Dlaczego wobec tego nie są w nim dalej, skoro tak bardzo się kochali? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niech sobie wraca do byłego, a nie szuka naiwniaka. Tak bardzo się podobał, taki kochany był, to czemu nie macie ślubu i założonej rodziny? Taka
WybitnaKochanka: Rozumiem, że ludzie wierzący czekają z seksem do ślubu bo tak nakazuje ich wiara i sumienie ale Ty? Gość, który szuka swojej idealnej Pani na czatach? Poważnie? Skreślasz dziewczyny bo mają inicjacje seksualna za sobą, za to, że wyszły z piwnicy w przeciwieństwie do ciebie? Co jeżeli zrobiły to w związku w którym była miłość i szacunek? Ty skreslasz kobiety za większe doświadczenie od swojego obys Ty nie był skreślony
Nie wyobrażam sobie, ażeby moja partnerka miała kogokolwiek przede mną. Nie potrafiłbym takiej osobie zaufać, po prostu. Jestem zdania, że skoro straciła cnotę z chadem to niech się z nim zwiąże, a nie zawraca interes normalnym chłopakom, m. in. mnie.


@Asterling: to, że nie jest napisane wprost "uważam, że są mniej wartościowe", to nie znaczy, że nie można tego prosto wyczytać z wypowiedzi - proszę, pogrubiłam Ci nawet.

Tak
@AnonimoweMirkoWyznania: a sam jesteś prawiczkiem? O sobie też myślisz, że jesteś niewinny i wartościowy, a po pierwszym kontakcie seksualnym stracisz swoją wartość? Siebie też tak uprzedmiotawiasz?
Uznawanie dziewictwa za "ważną rzecz" to jest totalna bzdura. Jeśli ktoś jest ogarniętym człowiekiem, to nie ma znaczenia, ilu miał partnerów wcześniej.
@AnonimoweMirkoWyznania: Lubię strasznie takie podejście i uważam je za jedyne słuszne, choć to mnie kompletnie dyskwalifikuje :( W każdym razie powodzenia, bo myślę, że najwartościowsi ludzie właśnie mają takie podejście - po co niby się zmuszać do czegoś, co Ci nie odpowiada?
@szymek_warczy_i_mruczy: seks dla mezczyzny i kobiety to zupelnie coś innego. Kobieta w seksie jest #!$%@? to facet ja #!$%@?. Też nie wyobrazam sobie jak mozna szanowac kobiete która ma wiecej niz jednego partnera. Jak honorowy mezczyzna moze kochac kobiete ktora dawala dupy innemu i co najgorsze zapewne caly czas o nim fantazjuje? To jak kastracja. Mezczyzni do zwiazku szukaja porzadnej kobiety ktora bedzie dobra żoną i matką. Aspekt seksualny jest najmniej
@AnonimoweMirkoWyznania: rzeczywistość często jest wielowymiarowa i dużo brutalniejsza, gówno wiesz o sobie i życiu dopóki nie znajdziesz się w konkretnej sytuacji. Dzisiaj to odrzucasz, ale to nie znaczy że nie ulegniesz, życie nie takich kozaków łamało. Wizja opa jest możliwa, ale łuhuhuhuhuhu - dużo zachodu i samozaparcia będzie opa to kosztowało, niech lepiej przemyśli czy na pewno tego chce. To mogą być tylko złudzenia, bo dopóki czegoś się nie przeżyje, ma