Wpis z mikrobloga

@Uspavanka: ja to jednak plebs jestem ale nie lubie wołowiny. To mięso jak by sięgo nie przyrządziło, zawsze jest gumowe. Czy to wysmazone, czy średnio wysmażone. O krwistym nei wspominam bo surowego nie jadam. Zawsze guma to miendolenia.
  • Odpowiedz
@Uspavanka: Zjednoczone Emiraty Arabskie? Możesz popełnić jakiś tekst o życiu w tym kraju? Mam w pracy kolegę Sikha, który siłą rzeczy nie przepada za islamem, ale pracował w Dubaju przez rok i twierdzi, że Emiraty nijak nie przystają do pozostałych, zacofanych społecznie krajów arabskich i jest tam całkiem całkiem. Jak to wygląda z Twojej strony?
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: Chętnie coś napisze, mam kilka spostrzeżeń, które nijak mają się do tego przed czym mnie przestrzegano. Wstępnie mogę potwierdzić że w moim mniemaniu Dubaj jest bardzo europejski i jak dotąd, jest to jedno z miejsc w których czuję się najbardziej komfortowo.
  • Odpowiedz
@Uspavanka: Kolega stwierdził, że całe Emiraty są dobrze zarządzane i otwarte na zachód, bo wiedzą, że to ich przyszłość, w przeciwieństwie do Arabii Saudyjskiej, gdzie kobiety i obcokrajowców dalej traktują jak pół człowieka. Napisz koniecznie, może nawet AMA, przyda się lekki reality check wykopkom, bo dla większości każdy z lekko ciemniejszą skórą to arab terrorysta.
  • Odpowiedz
@50HerbatGreya: To na pewno było w Emiratach? Wiesz, czytałem różne niesamowite doniesienia, włącznie z oskarżeniem kobiety o cudzołóstwo, bo urodziła/poroniła dziecko, będąc na wakacjach z narzeczonym, ale dla żadnej z tych spraw nie widziałem rzetelnych źródeł.
  • Odpowiedz
@Uspavanka: jak ktoregos dnia bedziesz sie nudzila to moze jakies AMA? Bylo jakis czas temu ale z pewnoscia wiele osob chetnieby poczytalo cos na ten temat.
  • Odpowiedz