Wpis z mikrobloga

Jak juz tak spamuje piłką nożną: Borek ostatnio powiedział, że jak trener Freiburga zobaczył w jakiej formie jest Kapustka i jaki to jest szczypiorek bez masy mięśniowej to od razu #!$%@?ł go z pierwszego składu i w trybie pilnym z Young Boys ściągneli Raveta za 4 miliony ojro xD Za pół roku powrót do Polski odbudowa formy i w 2019 kolejny wyjazd na zachód tak będzie xD #pilkanozna
  • 38
@rpiro: @kkpol: @uwierzytelniony: Ja nie rozumiem #!$%@? mentalności tych polskich piłkarzy idiotów. Glik, Lewy, grosik ostatnio i Piszczu oni się wyrózniaja, zero gwiazdorzenia i #!$%@? tylko cieżka praca i nastawienie na cele. A reszta? jedyne co masz #!$%@? robic to grac w piłkę i starac sie jak umiesz a oni #!$%@? wyłożony na to bo on sie źle czuje #!$%@?, jakbym był na miejscu Kapustki to bym #!$%@?ł na
trener Freiburga zobaczył w jakiej formie jest Kapustka i jaki to jest szczypiorek bez masy mięśniowej to od razu #!$%@?ł go z pierwszego składu i w trybie pilnym z Young Boys ściągneli Raveta za 4 miliony ojro


@Obserwator_z_ramienia_ONZ: skoro trener (i jego cały sztab) mając do dyspozycji raporty scoutów, wszystkie rozegrane mecze na płytce i w końcu samego zawodnika na testach medycznych dopiero po podpisaniu kontraktu dowiaduje się, że Kapustka ma
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: natomiast co do samego problemu, czyli takich szczypiorów, to ja mam tylko nadzieję, że przykład Kapustki (a wcześniej Wolskiego) będzie po prostu dobrą przestrogą dla innych polskich piłkarzy. W ekstraklasie można błyszczeć jak ma się dobrą bardo dobrą technikę i jakąś inteligencję piłkarską (przy jednoczesnym byciu chuderlakiem bez mięśni), ale na zachodzie przepadasz zupełnie.
W związku z odpadnięciem z europejskich pucharów Legii sporo mówi się o sprzedaży Sebastiana Szymańskiego, niech
@Smookie: on by się teraz najlepiej odbił w jakimś solidnym średniaku z ambicjami, coś na zasadzie ja wiem, ligi niemieckiej, może ta Nicea bo mają ciekawą paczkę wariatów ;D No ale jak się odrzuca nawet oferty Lyonu to nie ma sie co dziwić że ciezko znaleźć sobie klub. Była podobno opcja oddania Krychowiaka do Monaco w ramach transferu Mbappe ale jak widać upadło.