Wpis z mikrobloga

Jak juz tak spamuje piłką nożną: Borek ostatnio powiedział, że jak trener Freiburga zobaczył w jakiej formie jest Kapustka i jaki to jest szczypiorek bez masy mięśniowej to od razu w-----ł go z pierwszego składu i w trybie pilnym z Young Boys ściągneli Raveta za 4 miliony ojro xD Za pół roku powrót do Polski odbudowa formy i w 2019 kolejny wyjazd na zachód tak będzie xD #pilkanozna
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Nieno śmieszne, że go w------i xDD Cieszę się jak hajpowani kopacze przez dziennikarzynki przepadają za gramnicą i wychodzi na moje. Z Furmana też miałem ubaw po pachy xD

Bądź przeciętnym piłkarzem.

Kopnij dwa razy prosto piłkę vs Irlandii Płn.

Lineker pisze gud plajer.

Lejczester bierze
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: ja czułem że Kapustka może być idiotą po tym jaką dziewczyne sobie wybrał. XD typowa WAGS, niespelniona modelka lvl 30. Z daleka widać że jedna z tych co chce wycisnąć z niego hajs póki zarabia.
  • Odpowiedz
nie chcę mi sie wierzyć, że WBA da mu tak zajebiste pieniądze jakich on chce oraz, że wielki światowiec Krychowiak będzie grał w zapadłej dziurze West Bromwich.


@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Piszesz jak janusze w komentarzach na onecie, którzy wiedzą dokładnie, co Krychowiak myśli. Może lepiej zaczekać, jak zakończy się ta historia i poznać ją z perspektywy Krychowiaka.
  • Odpowiedz