Wpis z mikrobloga

@wooojtassss: To może imponować komuś <15 i to tylko dlatego, że dużo przeklina xD Połowa tekstu o niczym, jaki sens ma rzucanie takiego czegoś w powietrze?
Edit: 80% o niczym.
  • Odpowiedz
@vind: XXDDDDDDDDDDDDDDDDDDD czasami bez rap geniusa nie da się ogarnąć o co chodzi, sam czasami po latach słuchając utworu zrozumiem dopiero jakąś metaforę, <15 HAHAHA człowieku Eripe jak i jego grupa docelowa zazwyczaj to grono osób które ma trochę więcej we łbie niż przeciętni słuchacze, <15 nie zrozumieją 95% przekmin w jego trackach
  • Odpowiedz
@wooojtassss:

<15 nie zrozumieją 95% przekmin w jego trackach


Aż dla ciebie przejrzałem ten tekst. Nie cały, bo nie dałem rady. Połowę.
95% z 2% kawałka to wciąż mniej niż 2%. Tam nie ma żadnych "przekmin".
  • Odpowiedz
@wooojtassss: ale ten jeden podesłałeś, wziąłem go za przykład. Myślisz, że w innych kawałkach nagle pojawi się coś wspaniałego? Oczekiwałeś, że będę siedział 2 dni i ogarniał wszystko co wydał?
  • Odpowiedz
@wooojtassss: wszystko co nagrywa to teksty do jakichś urojonych, nieistniejących przeciwników? xd
A tak na serio - w sumie to nic do niego nie mam, ale stawienie go w jakiejś pierwszej lidzie to nieporozumienie - tekstowo jest raczej przeciętnie (no chyba, że ktoś go porównuje do jakichś bonusów rpk czy czegoś takiego), a muzycznie zazwyczaj kiepsko.
  • Odpowiedz
@wooojtassss: Zauważ, że ja nie mówiłem nigdzie, że coś musi być szczególnie sensowne. Ale jak ktoś już zaczyna mówić o sensie tekstów to raczej Eripe nie powinien być przykładem. Co jest sensowne - nie mam zamiaru raczej wymieniać ksywek.
  • Odpowiedz
@wooojtassss: Może nie zauważyłeś, ale ja go serio znam, nie musisz mi wysyłać jego kawałków. Może nie znam wszystkich, ale wystarczająco. Szczególnie, że wysyłasz coś, co jest kiepskie jeżeli chodzi o warstwę muzyczną ( ͡° ʖ̯ ͡°) Po prostu mam taką a nie inną opinię.
  • Odpowiedz