Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak sobie poradzić w sytuacji, gdy jakiś #niebieskipasek podrywa twoj #rozowypasek , a ona myśli, że to tylko kolega? Widzisz w jego rozmowach z nią te same sposoby, którymi sam ją poderwałeś i widzisz, że jej się to podoba. Widzisz całą masę kłamstw w tym co on do niej mowi, ale po szczerej rozmowie z #rozowypasek , ona tych kłamstw nie dostrzega. Na razie jest to faktycznie tylko kolega, ale ty już wiesz, że on dąży do odbicia twojego #rozowypasek i stara się zaimponować. Twoj #rozowypasek go polubił i nie ma zamiaru psuć sobie z nim znajomości. Mało tego jest dla niego bardziej miła niż dla ciebie. Tutaj nie chodzi o zazdrość, ale o pewność, że to nie jest tylko kolega, a jeśli nim jest to tymczasowo i tylko po to, żeby osiągnąć swój cel. Doszło już do tego, że namawia ją na spotkania sam na sam, ale chociaż moj #rozowypasek jeszcze odmawia, to są to sympatyczne odmowy i widać, że tego chce i w końcu się z nim spotka. Czy to już czas, by nastawić się psychicznie na rozstanie czy mogę jakoś go przepędzić?

#bolecnaboku #podryw #rozowypasek #rozowepaski #zwiazki #milosc #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nomadus: Ale dlaczego z chłopem ma rozmawiać? Nie oszukujmy się, różowe często są podrywane i choćbyś chciał to nie jesteś w stanie takiej upilnować i rozmawiać z każdym podrywaczem - to ona sama musi wyznaczać granice i studzić zapędy pozostałych niebieskich jeśli jest w związku. W tej sytuacji wyraźnie widać że nie ma zamiaru tego robić.
  • Odpowiedz
WierzgającaSamica: Ziomek, związek psuje się zawsze, gdy wchodzi tam ktoś trzeci. Napisz do gościa - udowodnisz swojej różowej, że Ci na niej zależy i gościa przegonisz/uświadomisz. Grunt, by postawić sprawy jasno. Trzymam kciuki (òóˇ) #walcz #taktycznie

Zaakceptował: kwasnydeszcz

  • Odpowiedz
OP: @enslavedeagle @Nomadus To nie jest jej stary przyjaciel, którego zna latami, tylko facet, którego poznała przypadkiem 2 tygodnie temu, i który się do niej nachalnie przystawia, a ona z tym nic nie robi. Ona ma starych przyjaciół (chyba około pięciu) i wcale mi oni nie przeszkadzają. Zachowują się normalnie. Czasem się z nimi spotka nawet beze mnie i wiem, że wszystko jest ok. Są to nasi wspólni znajomi. Przedstawiła mi ich, a prawie każdy ma własną dziewczynę.

@belwarg On jej zasugerował spotkanie, żeby wybadać sprawę, a ona nie oponuje, tylko czeka, aż sytuacja się rozwinie.

@Szkieletor @enslavedeagle Albo jest tak bardzo naiwna, że wierzy, że ktoś kto zachowuje się jak jej chłopak może być tylko przyjacielem, albo jej naiwność każe jej wierzyć, że ja jestem na tyle naiwny,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli laska z którą jesteś 4 lata postanowi wybrać typa co go zna 2 tygodnie, to źle o niej świadczy. Postaw sprawę jasno i szanuj się, już samo stwierdzenie że: "bardziej mi zależy na niej, niż jej na mnie" pokazuje, że zdajesz sobie sprawę jaka cie przyszłość z nią czeka.
  • Odpowiedz
Doszło już do tego, że namawia ją na spotkania sam na sam, ale chociaż moj #rozowypasek jeszcze odmawia, to są to sympatyczne odmowy i widać, że tego chce i w końcu się z nim spotka.


@AnonimoweMirkoWyznania: Wiesz co, jeżeli on ją zaprasza na randki - a ona nic, dalej jest "ślepa" - to jest to zły znak. Porozmawiajcie ze sobą szczerze.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Możesz go przepędzić, spinając dupę i uświadamiając swojego różowego, że lepszego od Ciebie nie znajdzie. To jest jedyna opcja.

Wy ludzie nie kumacie, że związki to wolna decyzja dwóch osób? Pisanie do faceta, o----------e swojej różowej - to nic nie da, bo różowa jak zechce, zawsze znajdzie #bolecnaboku, facet w sumie pieroga również. I tyle w temacie, można pokazać się z najlepszej strony (czyli nie robić
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie jestem pewien czy nie wystarczy poprosić o uczciwość bo skoro chce zmienić "kocyk bezpieczeństwa" to niech ma jaja by zostać sama. Poza tym zaufanie to taka fundamentalna sprawa proponuję używać bo świetnie działa i nie zadręcza głowy. A jeśli już staniesz przed faktem dokonanym to uśmiechnij się i odejdź jakby nigdy nie istniała. Znaj własną wartość mirku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 22
@HAL10K po co dawać tamtemu po ryju? XD żeby sobie zrobić problemów? Jak laska woli kogoś innego to się mówi Elo i tyle. Lasek jest na świecie miliony i znajdzie się lepsza ;)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: stary daj jej do zrozumienia ze odchodzisz jeśli tak ma być. Ona pewnie myśli ze będziesz za nią latał w kółko obojętnie co by odwaliła. Mina jej zrzednie jak zobaczy taka postawę z Twojej strony. I zobaczysz ze po 3 dniach do Ciebie zadzwoni.
  • Odpowiedz